Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Subaru Legacy na swoim miejscu

Dzisiaj zajmiemy się kwestią, która jest irytująca, ale niezbyt poważna. Oczywiście, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza lub trzęsącej się jednostki silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie na Subaru Legacy nie jest sama w sobie raczej poważna. Niemniej jednak może to uniemożliwić prawidłowe zamontowanie w pojeździe silnikowym lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jedną z boków Twojego Subaru Legacy, nic krytycznego nie nadchodzi. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, przede wszystkim skoncentrujemy się na przednie siedzenie zablokowane w Subaru Legacy , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie zablokowane w Subaru Legacy

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia przyklejone do Subaru Legacy przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera problem będzie mniej więcej ten sam, skupimy się na dwóch różnych komplikacjach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Subaru Legacy

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone w Subaru Legacy a konkretnie, jeśli masz komplikacje, aby złóż siedzenie . Zdaj sobie sprawę, że w tym scenariuszu samodzielne rozwiązanie problemu będzie skomplikowane. W rzeczywistości jest to zazwyczaj linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub została zerwana i aby uzyskać do niej dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie Subaru Legacy. Radzimy wykonać ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał wymienić cały mechanizm, lub udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Subaru Legacy

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone w Subaru Legacy jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz mieć odpowiednią pozycję za kierownicą lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Subaru Legacy:

    Pierwszą rzeczą, którą należy zweryfikować po zablokowaniu elektrycznego fotela w Subaru Legacy, jest to, że na ślizgach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie odkryjesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Na początek sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zaopatrywany w prąd, a jeśli tak, to prawdopodobnie będzie trzeba go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tym scenariuszu jest to tylko problem ciała obcego, które znalazło się w jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Subaru Legacy. Zweryfikuj więc ostrożnie oba slajdy, nawet mały przedmiot może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zablokowane tylne siedzenie Subaru Legacy

Na koniec, w drugiej części treści naszego artykułu, skupimy się na tylne siedzenie przyklejone do Twojego Subaru Legacy w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same mechanizmy, co przednie siedzenia, a najbardziej ogólnym problemem, jaki możesz znać, jest nie można złożyć tylnego siedzenia Twojego Subaru Legacy nie więcej. Najbardziej ogólnym problemem są mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Subaru Legacy, zazwyczaj jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz sam umieścić go z powrotem na stronie, ale ogólnie dostęp do mechanizmu jest łagodny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zablokowana w Subaru Legacy, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszej zawartości, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Subaru Legacy, przejdź do naszej kategorii Subaru Legacy.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Subaru Legacy?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector