Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Subaru Outback w pozycji

W tym artykule porozmawiamy o problemie, który jest irytujący, ale niezbyt znaczący. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do nieszczelnego wtryskiwacza lub trzęsącego się silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie na Subaru Outback sama w sobie nie jest dość znacząca. Niemniej jednak może to uniemożliwić Ci skuteczną instalację w pojeździe silnikowym lub sprawić, że Twoi pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Subaru Outback, nic krytycznego nie nadchodzi. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, przede wszystkim przyjrzymy się przednie siedzenie zablokowane w Subaru Outback , a następnie, w drugim kroku, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie zablokowane w Subaru Outback

Więc zaczynamy ten artykuł na siedzenia utknęły w Subaru Outback według scenariusza przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera, sprawa będzie mniej więcej taka sama, skoncentrujemy się na dwóch różnych problemach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Subaru Outback

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie zablokowane w Subaru Outback a zwłaszcza jeśli masz problemy z złóż siedzenie . Zdaj sobie sprawę, że w tej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. W rzeczywistości na ogół jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub zerwała się i aby uzyskać do niej dostęp, musisz całkowicie rozebrać siedzenie swojego Subaru Outback. Zalecamy wykonanie tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie zmienić cały mechanizm, lub udać się do specjalisty, który łatwiej zrealizuje usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Subaru Outback

Druga możliwość przednie siedzenie zablokowane w Subaru Outback jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Gwarantuje to, że stanowi to problem, jeśli chcesz mieć odpowiednią postawę podczas jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca.

  • Fotel elektryczny zablokowany Subaru Outback:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Subaru Outback, jest to, że ślizgi fotela są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie zauważysz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Na początek sprawdź, czy jest dobrze zaopatrzony w prąd za pomocą manometru i jeśli tak jest, najprawdopodobniej będzie musiał zostać wymieniony.

  • W większości przypadków w takiej sytuacji jest to tylko kwestia ciała obcego, które umieściło się na jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Subaru Outback. Dlatego dokładnie sprawdź oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do wykonania mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zablokowane tylne siedzenie Subaru Outback

Na koniec przyjrzymy się drugiej części naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Subaru Outback w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same systemy, co przednie siedzenia, a najbardziej ogólnym problemem, który możesz znać, jest nie można złożyć tylnego siedzenia Twojego Subaru Outback nie więcej. Najbardziej ogólnym problemem są systemy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Subaru Outback, często jest to kabel, który wychodzi z szyny. Sprawdź, czy możesz sam go włożyć z powrotem na stronę, ale często dostęp do mechanizmu jest delikatny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zaklejona na Subaru Outback, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszej zawartości, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Subaru Outback, przejdź do naszej kategorii Subaru Outback.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Subaru Outback pachnie spalonym plastikiem?
Ссылка на основную публикацию