Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volkswagen Golf 2 w pozycji

W tym artykule zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt znaczący. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza lub drgającej jednostki silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie w Volkswagenie Golfie 2 samo w sobie nie ma większego znaczenia. Nawet jeśli może to uniemożliwić prawidłową instalację w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Volkswagena Golfa 2, nie nadchodzi nic ważnego. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. W tym celu początkowo skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w Volkswagenie Golfie 2 , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa 2

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia przyklejone do Volkswagena Golfa 2 przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera sprawa będzie mniej więcej podobna, zwrócimy uwagę na dwie różne komplikacje, niemożność złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volkswagena Golfa 2

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa 2 a zwłaszcza jeśli masz komplikacje do złóż siedzenie . Pamiętaj, że w takiej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. W rzeczywistości w większości przypadków jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub została zerwana i aby uzyskać do niej dostęp, należy całkowicie rozebrać siedzenie Volkswagena Golfa 2. Zalecamy albo zrób ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał zmienić cały mechanizm lub udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volkswagena Golfa 2

Druga okazja przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa 2 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz zachować najlepszą postawę podczas jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volkswagen Golf 2:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volkswagenie Golfie 2, jest to, czy ślizgi siedzeń są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie znajdziesz żadnych obcych przedmiotów, może to być wina silnika siedzenia. Przede wszystkim sprawdź, czy jest dobrze zaopatrzony w energię elektryczną za pomocą manometru i jeśli taka jest okoliczność, prawdopodobnie będzie musiała zostać zmieniona.

  • Generalnie w takiej sytuacji jest to tylko kwestia ciała obcego, które dostało się do jednego z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2. Więc uważnie przyjrzyj się obu slajdom, nawet drobna rzecz może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do wykonania systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zakleszczone tylne siedzenie Volkswagen Golf 2

Na koniec, w drugiej części treści naszego artykułu, skupimy się na tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volkswagena Golfa 2 w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w podobne mechanizmy jak przednie siedzenia, a najogólniejszą rzeczą, o której możesz wiedzieć, jest nie można złożyć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Golfa 2 nie więcej. Najbardziej ogólna sprawa to mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volkswagena Golfa 2, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy dasz radę włożyć go z powrotem na stronę bez pomocy, ale często dostęp do systemu jest łagodny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne elementy, które sprawiają Ci problemy, takie jak maska ​​zaklejona na Volkswagenie Golfie 2, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady z naszego artykułu, która pomoże Ci to naprawić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Mój Volkswagen Golf 5 jedzie w lewo, co robić ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector