Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volkswagen Golf 7 w pozycji

Dzisiaj porozmawiamy o problemie, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. Prawdę mówiąc, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza lub trzęsącego się silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie w Volkswagenie Golfie 7 sama w sobie nie jest bardzo ważna. Nawet jeśli może to uniemożliwić prawidłową instalację w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wjadą jednym z boków Twojego Volkswagena Golfa 7, na horyzoncie nic nie jest znaczące. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w Volkswagenie Golfie 7 , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa 7

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia przyklejone do Volkswagena Golfa 7 przy scenariuszu przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera, sprawa będzie mniej więcej taka sama, zwrócimy uwagę na dwie różne komplikacje, niemożność złożenia siedzenia, a następnie jego przesunięcia do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volkswagena Golfa 7

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa 7 a zwłaszcza jeśli masz komplikacje do złóż siedzenie . Pamiętaj, że w tym scenariuszu samodzielne rozwiązanie problemu będzie trudne. W rzeczywistości jest to zazwyczaj kabel systemu, który wyszedł z przewodnika lub który się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie swojego Volkswagena Golfa 7. Sugerujemy wykonanie tego kroku ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał zmienić cały system lub udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volkswagena Golfa 7

Druga okazja przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa 7 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Z pewnością będzie to problemem, jeśli chcesz mieć odpowiednią pozycję za kierownicą lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volkswagen Golf 7:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volkswagenie Golfie 7, jest to, że ślizgi siedzeń są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie odkryjesz żadnych obcych rzeczy, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru czy jest dobrze zaopatrzony w prąd i jeśli taka jest okoliczność to prawdopodobnie będzie trzeba go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tym scenariuszu jest to tylko kwestia ciała obcego, które umieściło się w jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 7. Dlatego dokładnie sprawdź oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zakleszczone tylne siedzenie Volkswagen Golf 7

Na koniec skupimy się na drugiej części treści naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volkswagena Golfa 7 w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same systemy, co przednie siedzenia, a najbardziej podstawową rzeczą, o której możesz wiedzieć, jest nie można złożyć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Golfa 7 nie więcej. Najbardziej podstawową sprawą są systemy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volkswagena Golfa 7, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz sam włożyć go z powrotem na stronę, ale często dostęp do mechanizmu jest delikatny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne elementy, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zaklejona w Volkswagenie Golfie 7, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem, który pomoże Ci go rozwiązać.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Volkswagenie Golfie 6 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector