Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volkswagen Golf na swoim miejscu

W tym artykule zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza lub drżącej jednostki silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie w Volkswagenie Golfie nie jest sama w sobie raczej poważna. Niemniej jednak może to uniemożliwić prawidłowe zamontowanie w pojeździe lub spowodować, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Volkswagena Golfa, nic krytycznego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, przede wszystkim skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w Volkswagenie Golfie , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa

Więc zaczynamy tę treść na siedzenia przyklejone do Volkswagena Golfa przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera problem będzie w przybliżeniu podobny, skupimy się na dwóch różnych komplikacjach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volkswagena Golfa

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa a zwłaszcza jeśli masz komplikacje do złóż siedzenie . Pamiętaj, że w tej sytuacji samodzielne rozwiązanie problemu będzie skomplikowane. W zasadzie jest to kabel systemu, który wyszedł z prowadnicy lub się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, trzeba całkowicie zdemontować siedzenie Volkswagena Golfa. Zachęcamy albo do wykonania tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie wymienić cały system, albo udać się do specjalisty, który szybciej przeprowadzi usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volkswagena Golfa

Druga okazja przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Golfa jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Z pewnością stanowi to problem, jeśli chcesz mieć idealną pozycję do jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volkswagen Golf:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volkswagenie Golfie, jest to, że ślizgi siedzeń są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie znajdziesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zasilany prądem, a jeśli tak, to prawdopodobnie będzie trzeba go wymienić.

  • W większości przypadków w takiej sytuacji jest to po prostu problem ciała obcego, które dostało się do jednego z dwóch suwaków zaciętego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa. Zweryfikuj więc uważnie oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zablokowane tylne siedzenie Volkswagen Golf

Na koniec skupimy się na drugiej części naszej treści tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volkswagena Golfa w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wstępnie załadowane podobnymi systemami jak przednie siedzenia, a najczęstszą rzeczą, o której możesz wiedzieć, jest brak możliwości złożenia tylnej kanapy Twojego Volkswagena Golfa nie więcej. Najczęstszą sprawą są systemy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volkswagena Golfa, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz bez pomocy umieścić go z powrotem na stronie, ale często dostęp do systemu jest delikatny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne elementy, które sprawiają Ci problemy, takie jak maska ​​zaklejona na Volkswagenie Golfie, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem, który pomoże Ci to naprawić.

W przypadku dalszych pytań dotyczących Volkswagena Golfa zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Volkswagena Golfa 5, co robić ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector