Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volkswagen Polo 3 na swoim miejscu

Dzisiaj zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza, czy trzęsącego się silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Volkswagen Polo 3 sama w sobie nie jest bardzo ważna. Niemniej jednak może to uniemożliwić skuteczną instalację w samochodzie lub spowodować, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Volkswagen Polo 3, nic krytycznego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, przede wszystkim skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w Volkswagen Polo 3 , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Polo 3

Więc zaczynamy ten artykuł na siedzenia przyklejone do Volkswagena Polo 3 przy scenariuszu przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera sprawa będzie mniej więcej taka sama, skoncentrujemy się na dwóch różnych kwestiach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volkswagena Polo 3

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Polo 3 a konkretnie, jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Pamiętaj, że w takiej sytuacji samodzielne rozwiązanie problemu będzie skomplikowane. Prawda jest taka, że ​​ogólnie rzecz biorąc, jest to kabel systemu, który wyszedł z przewodnika lub który się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, musisz całkowicie rozebrać siedzenie swojego Volkswagen Polo 3. Sugerujemy albo zrób ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał zmienić cały system lub udać się do specjalisty, który szybciej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volkswagena Polo 3

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Polo 3 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Gwarantuje to, że stanowi to problem, jeśli chcesz mieć najlepszą pozycję do jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volkswagen Polo 3:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volkswagen Polo 3, jest to, że ślizgi siedzeń są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie znajdziesz żadnych obcych rzeczy, może to być niestety wina silnika siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zaopatrywany w prąd, a jeśli tak, to na pewno trzeba będzie go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji chodzi tylko o ciało obce, które wbiło się w jeden z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3. Dlatego dokładnie sprawdź oba slajdy, nawet mały przedmiot może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do wykonania systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zakleszczone tylne siedzenie Volkswagen Polo 3

Na koniec skupimy się na drugiej części naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volkswagena Polo 3 w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same mechanizmy, co przednie siedzenia, a najczęstszym problemem, który możesz znać, jest brak możliwości złożenia tylnej kanapy Twojego Volkswagen Polo 3 nie więcej. Najczęstszym problemem są mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volkswagena Polo 3, zazwyczaj jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz samodzielnie umieścić go z powrotem na stronie, ale generalnie dostęp do systemu jest łagodny i wymaga telefonu profesjonalisty. Jeśli masz inne elementy, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​przyczepiona do Volkswagen Polo 3, nie wahaj się zapoznać z naszymi treściami, aby pomóc Ci go rozwiązać.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagena Polo 3, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 3.

Weiterlesen:
Światło silnika pozostaje w Volkswagen Polo 6
Ссылка на основную публикацию