Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volkswagen Transporter 4 w pozycji

Dzisiaj zajmiemy się problemem, który jest frustrujący, ale niezbyt poważny. Oczywiście, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza, czy trzęsącego się silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Volkswagen Transporter 4 sama w sobie nie jest bardzo poważna. Nawet jeśli może to uniemożliwić skuteczną instalację w pojeździe lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jedną z boków Twojego Volkswagena Transportera 4, nie nadchodzi nic krytycznego. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, przede wszystkim przyjrzymy się przednie siedzenie zablokowane w Volkswagen Transporter 4 , a następnie, w drugim kroku, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Transportera 4

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia naklejone na Volkswagen Transporter 4 przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera sprawa będzie w przybliżeniu podobna, skupimy się na dwóch różnych problemach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volkswagena Transportera 4

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie naklejone na Volkswagen Transporter 4 a konkretnie jeśli masz problemy z złóż siedzenie . Zdaj sobie sprawę, że w tym scenariuszu trudno będzie samemu rozwiązać problem. Prawda jest taka, że ​​generalnie jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub która się urwała i aby się do niej dostać trzeba całkowicie zdemontować siedzenie Twojego Volkswagena Transportera 4. Zachęcamy do skorzystania ten krok, ale może Ci to chwilę potrwać i być może będziesz musiał wymienić cały mechanizm, lub udać się do specjalisty, który szybciej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volkswagena Transportera 4

Druga okazja przednie siedzenie naklejone na Volkswagen Transporter 4 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz mieć najlepszą pozycję do jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volkswagen Transporter 4:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volkswagen Transporter 4, jest to, czy na ślizgach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie odkryjesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety awaria silnika fotela. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zasilany prądem, a jeśli tak, to prawdopodobnie będzie trzeba go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tym przypadku chodzi po prostu o ciało obce, które wbiło się w jeden z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Volkswagena Transportera 4. Dlatego uważnie przyjrzyj się obu slajdom, nawet mały przedmiot może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zakleszczone tylne siedzenie Volkswagen Transporter 4

Na koniec przyjrzymy się drugiej części treści naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volkswagena Transportera 4 w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w podobne mechanizmy jak przednie siedzenia, a najczęstszą rzeczą, o której możesz wiedzieć, jest nie można złożyć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Transportera 4 nie więcej. Najczęstszą sprawą są mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volkswagena Transportera 4, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy bez niczyjej pomocy możesz go ponownie założyć, ale często dostęp do mechanizmu jest łagodny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne elementy, które sprawiają Ci problemy, takie jak maska ​​zaklejona na Volkswagen Transporter 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule, aby pomóc Ci to naprawić.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Transporter 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 4.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Volkswagena Transporter od środka?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector