Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volkswagen Transporter 6 w pozycji

W tym artykule zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale mało znaczący. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do przeciekającego wtryskiwacza lub drżącej jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Volkswagen Transporter 6 samo w sobie nie jest bardzo istotne. Chociaż może to uniemożliwić prawidłowe zamontowanie w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wjadą jednym z boków Twojego Volkswagena Transportera 6, nie nadchodzi nic krytycznego. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się przednie siedzenie zablokowane w Volkswagen Transporter 6 , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do Volkswagena Transportera 6

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia naklejone na Volkswagen Transporter 6 w przypadku przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy czy pasażera problem będzie z grubsza taki sam, zwrócimy uwagę na dwa różne problemy, niemożność złożenia siedzenia, a następnie jego przesunięcia do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volkswagena Transportera 6

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie naklejone na Volkswagen Transporter 6 a konkretnie, jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Pamiętaj, że w tym scenariuszu samodzielne rozwiązanie problemu będzie skomplikowane. W rzeczywistości w większości przypadków jest to kabel systemu, który wyszedł z prowadnicy lub który się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, należy całkowicie rozebrać siedzenie Twojego Volkswagena Transportera 6. Zachęcamy albo do zrób ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał wymienić cały system lub udać się do specjalisty, który szybciej przeprowadzi usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volkswagena Transportera 6

Druga możliwość przednie siedzenie naklejone na Volkswagen Transporter 6 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. To na pewno będzie kłopot, jeśli chcesz zachować najlepszą postawę podczas jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volkswagen Transporter 6:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volkswagen Transporter 6, jest to, czy na ślizgach foteli nie ma żadnych elementów. Jeśli nie odkryjesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru czy jest dobrze zaopatrywany w prąd, a jeśli tak, to na pewno będzie trzeba go wymienić.

  • W większości przypadków jest to po prostu problem z ciałem obcym, które umieściło się w jednym z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Volkswagena Transportera 6. Sprawdź więc uważnie oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje miejsce. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt użyty do wykonania mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zakleszczone tylne siedzenie Volkswagen Transporter 6

Na koniec przyjrzymy się drugiej części treści naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volkswagena Transportera 6 , z pewnością tylne siedzenie twojego samochodu nie jest wyposażone w te same systemy co twoje przednie siedzenia, a najbardziej ogólnym problemem, jaki możesz znać, jest nie można złożyć tylnej kanapy Twojego Volkswagena Transportera 6 nie więcej. Najbardziej ogólnym problemem są systemy otwierania, które są oparte na zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volkswagena Transportera 6, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz bez niczyjej pomocy włożyć go z powrotem na stronę, ale często dostęp do mechanizmu jest delikatny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zablokowana w Volkswagen Transporter 6, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą stroną z treścią, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volkswagena Transporter 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 6.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Transportera 4 na 5-osobowego?
Ссылка на основную публикацию