Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volvo Xc40 na swoim miejscu

Dzisiaj porozmawiamy o sprawie, która jest irytująca, ale niezbyt poważna. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do przeciekającego wtryskiwacza lub drżącej jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Volvo Xc40 sama w sobie nie jest bardzo poważna. Chociaż może to uniemożliwić skuteczną instalację w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Volvo Xc40, nic wielkiego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, początkowo skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w Volvo Xc40 , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie zablokowane w Volvo Xc40

Więc zaczynamy ten artykuł na siedzenia przyklejone do Volvo Xc40 w przypadku przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera problem będzie mniej więcej ten sam, skupimy się na dwóch różnych problemach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volvo Xc40

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie zablokowane w Volvo Xc40 a zwłaszcza jeśli masz problemy z złóż siedzenie . Zwróć uwagę, że w takiej sytuacji samodzielne rozwiązanie problemu będzie trudne. Prawda jest taka, że ​​generalnie jest to linka mechanizmu, która wyszła z przewodnika lub która się urwała i aby uzyskać do niej dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie swojego Volvo Xc40. Zalecamy wykonanie tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał wymienić cały mechanizm, lub udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volvo Xc40

Druga okazja przednie siedzenie zablokowane w Volvo Xc40 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Z pewnością stanowi to problem, jeśli chcesz mieć odpowiednią pozycję za kierownicą lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volvo Xc40:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volvo Xc40, jest to, czy na ślizgach fotela nie ma żadnych elementów. Jeśli nie odkryjesz żadnych ciał obcych, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zasilany prądem, a jeśli taka jest okoliczność, prawie na pewno będzie trzeba go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji jest to tylko problem ciała obcego, które znalazło się w jednym z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Volvo Xc40. Zweryfikuj więc dokładnie oba slajdy, nawet drobna rzecz może zablokować twoje miejsce. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Zablokowane tylne siedzenie Volvo Xc40

Na koniec, w drugiej części naszego artykułu, skupimy się na tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volvo Xc40 w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same mechanizmy, co przednie fotele, a najbardziej podstawową rzeczą, o której możesz wiedzieć, jest nie można złożyć tylnego siedzenia Twojego Volvo Xc40 nie więcej. Najbardziej podstawową sprawą są mechanizmy otwierania, które opierają się na zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volvo Xc40, zazwyczaj jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz go ponownie założyć bez pomocy, ale generalnie dostęp do systemu jest łagodny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zablokowana w Volvo Xc40, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule, aby pomóc Ci to naprawić.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volvo Xc40, przejdź do naszej kategorii Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Volvo Xc40 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector