Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął Volvo XC60 na swoim miejscu

W tym artykule porozmawiamy o problemie, który jest frustrujący, ale niezbyt poważny. Oczywiście, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza lub trzęsącej się jednostki silnika, bycie ofiarą zablokowane siedzenie w Volvo XC60 sama w sobie nie jest bardzo poważna. Nawet jeśli może to uniemożliwić skuteczną instalację w pojeździe silnikowym lub sprawić, że pasażerowie przejdą przez jeden z boków Twojego Volvo XC60, na horyzoncie nie ma nic krytycznego. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, początkowo przyjrzymy się przednie siedzenie zablokowane w Volvo XC60 , a następnie, w drugim kroku, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie zablokowane w Volvo XC60

Więc zaczynamy treść tego artykułu na siedzenia przyklejone do Volvo XC60 przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera, problem będzie w przybliżeniu taki sam, skupimy się na dwóch różnych kwestiach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Volvo XC60

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie zablokowane w Volvo XC60 a konkretnie, jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Pamiętaj, że w takiej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. Prawda jest taka, że ​​ogólnie jest to kabel systemu, który wyszedł z prowadnicy lub który się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie swojego Volvo XC60. Radzimy wykonać ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał wymienić cały system, lub udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Volvo XC60

Druga okazja przednie siedzenie zablokowane w Volvo XC60 jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz zachować idealną postawę podczas jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Volvo XC60:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w Volvo XC60, jest to, czy na prowadnicach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie znajdziesz żadnych obcych przedmiotów, to niestety przyczyną może być silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź za pomocą manometru, czy jest dobrze zasilany prądem, a jeśli taka jest okoliczność, to prawie na pewno trzeba będzie to zmienić.

  • Na ogół w tej sytuacji jest to tylko problem ciała obcego, które umieściło się w jednym z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Volvo XC60. Zweryfikuj więc uważnie oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt użyty do wykonania mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zablokowane tylne siedzenie Volvo XC60

Na koniec przyjrzymy się drugiej części treści naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego Volvo XC60 w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w te same systemy, co przednie siedzenia, a najczęstszym problemem, o którym możesz wiedzieć, jest brak możliwości złożenia tylnej kanapy Twojego Volvo XC60 nie więcej. Najczęstszym problemem są systemy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Volvo XC60, często jest to kabel, który wychodzi z szyny. Sprawdź, czy dasz radę sam włożyć go z powrotem na stronę, ale często dostęp do mechanizmu jest delikatny i będzie wymagał wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne elementy, które sprawiają Ci problemy, takie jak maska ​​zaklejona w Volvo XC60, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem, który pomoże Ci go rozwiązać.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volvo XC60, przejdź do naszej kategorii Volvo XC60.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzatora w Volvo XC60 ?
Ссылка на основную публикацию