Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął w pozycji Ford E Series

Dzisiaj zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do przeciekającego wtryskiwacza lub drżącej jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Ford E Series sama w sobie nie jest bardzo dotkliwa. Chociaż może to uniemożliwić prawidłową instalację w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojego Ford serii E, nic znaczącego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to osiągnąć, początkowo przyjrzymy się przednie siedzenie zablokowane w Ford E Series , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie zablokowane w Ford E Series

Więc zaczynamy ten artykuł na siedzenia przyklejone do Ford serii E przy scenariuszu przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera problem będzie podobny, zwrócimy uwagę na dwie różne komplikacje, niemożność złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojego Ford serii E

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie zablokowane w Ford E Series a konkretnie, jeśli masz komplikacje, aby złóż siedzenie . Zdaj sobie sprawę, że w tej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. W rzeczywistości jest to zazwyczaj linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub zerwała się i aby uzyskać do niej dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie swojego Ford E Series. Radzimy albo wykonać ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie zmienić cały mechanizm, albo udać się do specjalisty, który łatwiej wykona usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego Ford serii E

Druga możliwość przednie siedzenie zablokowane w Ford E Series jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. To na pewno będzie kłopot, jeśli chcesz mieć odpowiednią pozycję za kierownicą lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Ford E Series:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu fotela elektrycznego w Ford E, jest to, że ślizgi fotela są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie znajdziesz żadnych obcych rzeczy, może to być niestety przyczyną silnika fotela. Na początek sprawdź, czy jest dobrze zasilany prądem za pomocą manometru, a jeśli taka jest okoliczność, prawdopodobnie będzie musiała zostać zmieniona.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji jest to po prostu problem z ciałem obcym, które umieściło się w jednym z dwóch prowadnic zablokowanego siedzenia Twojego Ford E Series. Dlatego uważnie obejrzyj oba slajdy, nawet mały obiekt może zablokować twoje miejsce. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do obsługi mechanizmu nie jest uszkodzony lub czy linka się poluzowała.

Zablokowane tylne siedzenie Ford E Series

Na koniec przyjrzymy się drugiej części naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego Ford serii E , oczywiście, tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wstępnie obciążone podobnymi mechanizmami jak przednie siedzenia, a najbardziej ogólnym problemem, który możesz znać, jest nie można złożyć tylnego siedzenia Twojego Ford serii E nie więcej. Najbardziej ogólnym problemem są mechanizmy otwierania, które są oparte na zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego Ford serii E, często jest to kabel wychodzący z szyny. Sprawdź, czy możesz sam go założyć, ale często dostęp do mechanizmu jest łagodny i wymaga wezwania specjalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują problemy, takie jak maska ​​przyczepiona do Ford serii E, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem, aby pomóc Ci go rozwiązać.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków dotyczących Ford E Series, przejdź do naszej kategorii Ford E Series.

Weiterlesen:
Mój Ford E Series ściąga w prawo, co robić?
Ссылка на основную публикацию