Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel utknął w pozycji Skoda Kodiaq

Dzisiaj zajmiemy się problemem, który jest irytujący, ale niezbyt poważny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do nieszczelnego wtryskiwacza lub trzęsącego się silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w Skodzie Kodiaq sama w sobie nie jest dość surowa. Chociaż może to uniemożliwić skuteczną instalację w pojeździe lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jeden z boków Twojej Skody Kodiaq, nic wielkiego na horyzoncie. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, przede wszystkim skoncentrujemy się na przednie siedzenie zablokowane w Skodzie Kodiaq , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim pojeździe silnikowym.

Przednie siedzenie zablokowane w Skodzie Kodiaq

Więc zaczynamy tę wytyczną na siedzenia przyklejone do Skody Kodiaq przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera sprawa będzie podobna, skoncentrujemy się na dwóch różnych kwestiach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie można złożyć przedniego siedzenia mojej Skody Kodiaq

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do Skody Kodiaq a zwłaszcza jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Zdaj sobie sprawę, że w takiej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. W rzeczywistości, ogólnie rzecz biorąc, jest to linka mechanizmu, która wyszła z prowadnicy lub zerwała się i aby uzyskać do niej dostęp, musisz całkowicie rozebrać siedzenie Twojej Skody Kodiaq. Zachęcamy albo do tego kroku, ale może to zająć trochę czasu i być może trzeba będzie zmienić cały mechanizm, albo udać się do profesjonalisty, który szybciej zrealizuje usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojej Skody Kodiaq

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone do Skody Kodiaq jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Może to stanowić problem, jeśli chcesz mieć najlepszą pozycję do jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca na nogi.

  • Fotel elektryczny zablokowany Skoda Kodiaq:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu fotela elektrycznego w Skodzie Kodiaq, jest to, czy na prowadnicach fotela nie ma żadnych przedmiotów. Jeśli nie odkryjesz żadnych obcych rzeczy, przyczyną może być niestety silnik siedzenia. Przede wszystkim sprawdź, czy jest dobrze zaopatrzony w prąd za pomocą manometru, a jeśli tak, prawdopodobnie będzie trzeba go wymienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w takich okolicznościach jest to tylko kwestia ciała obcego, które znalazło się w jednym z dwóch suwaków zaciętego siedzenia Twojej Skody Kodiaq. Dlatego dokładnie zbadaj oba slajdy, nawet mały przedmiot może zablokować twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do wykonania systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Tylne siedzenie zablokowane Skoda Kodiaq

Na koniec, druga część naszych wytycznych, skoncentrujemy się na tylne siedzenie przyklejone do Twojej Skody Kodiaq w rzeczywistości tylne siedzenie Twojego samochodu nie jest wyposażone w podobne mechanizmy jak przednie siedzenia, a najbardziej podstawową kwestią, o której możesz wiedzieć, jest brak możliwości złożenia tylnego siedzenia Twojej Skody Kodiaq nie więcej. Najbardziej podstawową troską są mechanizmy otwierania, które są oparte na zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojej Skody Kodiaq, często jest to kabel, który wyszedł z szyny. Sprawdź, czy możesz sam umieścić go z powrotem na stronie, ale często dostęp do systemu jest delikatny i wymaga telefonu profesjonalisty. Jeśli masz inne elementy, które powodują komplikacje, takie jak maska ​​zablokowana w Skodzie Kodiaq, nie wahaj się zasięgnąć porady na naszej stronie z zawartością, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Skoda Kodiaq, spójrz na kategorię Skoda Kodiaq.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Skodzie Kodiaq
Ссылка на основную публикацию