Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Fotel zablokował się w pozycji smart forfour

W tym artykule porozmawiamy o problemie, który jest irytujący, ale niezbyt istotny. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do cieknącego wtryskiwacza, czy drżącej jednostki silnika, bycia ofiarą zablokowane siedzenie w smart forfour sama w sobie nie jest dość znacząca. Chociaż może to uniemożliwić prawidłowe zamontowanie w samochodzie lub sprawić, że pasażerowie wejdą przez jedną z boków Twojego smarta forfour, nic poważnego nie nadchodzi. Ale nadal postaramy się pomóc Ci odblokować siedzenie. Aby to zrobić, przede wszystkim skupimy się na przednie siedzenie zablokowane w smart forfour , a następnie, w drugiej części, na tylnym siedzeniu zablokowanym w Twoim samochodzie.

Przednie siedzenie przyklejone do smarta forfour

Więc zaczynamy ten artykuł na siedzenia przyklejone do smarta forfour przez okoliczność przednich siedzeń, że jest to siedzenie kierowcy lub pasażera sprawa będzie z grubsza podobna, skoncentrujemy się na dwóch różnych kwestiach, niemożności złożenia siedzenia, a następnie przesunięcia go do przodu lub do tyłu.

Nie mogę złożyć przedniego siedzenia mojego smarta forfour

.

Więc zaczynasz od przednie siedzenie przyklejone do smarta forfour a konkretnie, jeśli masz obawy, aby złóż siedzenie . Należy pamiętać, że w takiej sytuacji trudno będzie samemu rozwiązać problem. Prawda jest taka, że ​​ogólnie rzecz biorąc, jest to kabel systemu, który wyszedł z prowadnicy lub który się urwał i aby uzyskać do niego dostęp, musisz całkowicie zdemontować siedzenie swojego smarta forfour. Radzimy wykonać ten krok, ale może to zająć trochę czasu i być może będziesz musiał zmienić cały system, lub udać się do specjalisty, który szybciej przeprowadzi usługę.

Nie można przesunąć przedniego siedzenia do przodu lub do tyłu z mojego smarta forfour

Druga możliwość przednie siedzenie przyklejone do smarta forfour jest to, że nie możesz już przesuwać go do przodu ani do tyłu. Z pewnością stanowi to problem, jeśli chcesz mieć idealną pozycję do jazdy lub jeśli chcesz, aby pasażerowie mieli wystarczająco dużo miejsca.

  • Elektryczny fotel blokowany smart forfour:

    Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić po zablokowaniu elektrycznego fotela w smart forfour, jest to, że ślizgi fotela są wolne od jakichkolwiek rzeczy. Jeśli nie znajdziesz żadnych obcych rzeczy, może to być niestety przyczyną silnika siedzenia. Na początek sprawdź, czy jest dobrze zaopatrzony w prąd za pomocą manometru, a jeśli tak jest, prawdopodobnie będzie trzeba go zmienić.

  • Ogólnie rzecz biorąc, w tej sytuacji chodzi tylko o ciało obce, które znalazło się na jednym z dwóch suwaków zablokowanego siedzenia Twojego smarta forfour. Sprawdź więc ostrożnie oba slajdy, nawet drobna rzecz może zablokować Twoje siedzenie. Jeśli tak nie jest, sprawdź, czy uchwyt używany do wykonania systemu nie jest uszkodzony lub czy kabel się poluzował.

Tylne siedzenie zablokowane smart forfour

Na koniec skupimy się na drugiej części naszego artykułu tylne siedzenie przyklejone do Twojego smarta forfour , z pewnością tylne siedzenie twojego samochodu nie jest wyposażone w podobne mechanizmy jak twoje przednie siedzenia, a najczęstszą obawą, o której możesz wiedzieć, jest brak możliwości złożenia tylnego siedzenia Twojego smarta forfour nie więcej. Najczęstszym problemem są mechanizmy otwierania, które znajdują się w zagłówkach. Podobnie jak w przypadku przednich siedzeń Twojego smarta forfour, często jest to kabel wychodzący z szyny. Sprawdź, czy możesz go ponownie założyć bez pomocy, ale często dostęp do systemu jest łagodny i wymaga wezwania profesjonalisty. Jeśli masz inne komponenty, które powodują problemy, takie jak maska ​​przyklejona do smarta forfour, nie wahaj się zasięgnąć porady na naszej stronie z zawartością, aby pomóc Ci go rozwiązać.

Aby znaleźć więcej wskazówek dotyczących smarta forfour, spójrz na kategorię smart forfour.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w smart fortwo?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector