Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w BMW serii 7 ?

Nowoczesne pojazdy są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii, a mimo to daje nam to komfort, niestety również narażamy się na wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z urządzeniami elektrycznymi w naszym BMW serii 7, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w rozwiąż swoje komplikacje związane z bezpiecznikiem a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim BMW serii 7. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim BMW serii 7, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego BMW serii 7 .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w BMW serii 7?

Zacznijmy więc nasz artykuł o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim BMW serii 7 z korzyścią dla jego zmiany. Możesz doświadczyć przepalenia bezpiecznika, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako zabezpieczenie przed przepięciem w Twoim BMW serii 7 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego BMW serii 7, gdy przestanie działać bez wyraźnego wyjaśnienia . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w BMW serii 7 ?

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w BMW serii 7?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodtwarzaczu Twojego BMW serii 7 . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Często jest podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Dowiemy się o dwóch miejscach gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego BMW serii 7 może być znaleziony.

Ustawianie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do BMW serii 7

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz w swoim BMW serii 7, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Skonsultuj się z instrukcją obsługi pojazdu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procesu:

 • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników aby odkryć bezpiecznik radia samochodowego Twojego BMW serii 7 , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku oddaj pojazd technikowi samochodowemu, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w BMW serii 7

W końcu dowiemy się o przypadku kupionego w sklepach radia samochodowego i jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w BMW serii 7 w tym scenariuszu . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z BMW serii 7 , w większości przypadków będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki we wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem samochodowym Twojego BMW serii 7 powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej odkryjesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego BMW serii 7

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w BMW serii 7
Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim BMW serii 7

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w BMW serii 7 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zapoznać z naszymi artykułami poświęconymi tym bezpiecznikom.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat BMW serii 7, spójrz na kategorię BMW serii 7.

Ссылка на основную публикацию