Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Ford Focus?

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej wyposażone w technologię i choć daje nam to komfort, niestety również przechodzimy przez wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Ford Focus, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Na tej stronie postaramy się pomóc Ci rozwiąż komplikacje związane z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Ford Focus. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach może być ważna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Ford Focus, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego twojego Ford Focusa? .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Ford Focus?

Zacznijmy więc nasz artykuł o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Ford Focus z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że przepalił się bezpiecznik, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające, aby zapobiec przepięciom w Twoim Ford Focus . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Ford Focusa, gdy przestanie działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Fordem Focus

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Ford Focus?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej Twojego Ford Focus . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych lokalizacjach. Często podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego twojego Ford Focus może być znaleziony.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Ford Focus

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Ford Focus, twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Poszukaj porady w instrukcji obsługi samochodu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procesu:

 • Zapoznaj się z instrukcją obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego swojego Ford Focus , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w przeciwnym razie zabierz samochód do technika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Ford Focus

W końcu zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Ford Focus w tym scenariuszu? . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Twojego Ford Focus , generalnie będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem samochodowym twojego Ford Focusa powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego twojego Ford Focusa

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz mógł wymienić bezpiecznik w swoim Ford Focus
Weiterlesen:
Jak złożyć tylną kanapę w moim Ford Focus C-max?

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Ford Focus lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Ford Focus, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Ford Focus.

Ссылка на основную публикацию