Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Ford S-max ?

Nowoczesne pojazdy są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii i choć daje nam to komfort, niestety również narażamy się na minusy. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Ford S-max znajduje się coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Na tej stronie postaramy się pomóc Ci rozwiąż swoje komplikacje związane z bezpiecznikiem a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Ford S-max. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Ford S-max, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Ford S-max .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Ford S-max?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Ford S-max z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Ford S-max . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Ford S-max, gdy nie będzie już działać bez wyraźnego powodu . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Ford S-max 2?

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Ford S-max?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodtwarzaczu Twojego Ford S-max . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od rodzaju radia samochodowego może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Zazwyczaj podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Ford S-max można odkryć.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Ford S-max

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz w swoim Ford S-max, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi samochodu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, które należy wykonać do końca procedury:

 • Zapoznaj się z instrukcją obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników znaleźć bezpiecznik radia samochodowego Twojego Ford S-max , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku zabierz samochód do mechanika, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie Twojego problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Ford S-max

Nareszcie zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w takiej sytuacji znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w Ford S-max . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe ze swojego Ford S-max , w większości przypadków będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki we wszystkich czterech rogach radia.
 • Z tyłu radia samochodowego twojego Ford S-max, powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego twojego Ford S- maks

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w swoim Ford S-max
Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Ford S-max 2 ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Ford S-max lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady na naszej stronie internetowej poświęconej tym bezpiecznikom.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Ford S-max, spójrz na kategorię Ford S-max.

Ссылка на основную публикацию