Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Lexusie ES?

Współczesne samochody są coraz bardziej wyposażone w technologię i choć przynosi nam to komfort, niestety również narażamy się na wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Lexusie ES znajduje się coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w napraw komplikacje związane z bezpiecznikiem a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Lexus ES. W tym celu najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Lexusie ES, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Lexusa ES .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Lexusie ES?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Lexusie ES z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające, zapobiegające przepięciom w Twoim Lexusie ES . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Lexus ES, gdy przestanie działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Lexus ES ?

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Lexus ES?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej Twojego Lexusa ES . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju radia samochodowego, jakie masz, może znajdować się w dwóch różnych miejscach. Często jest podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Odkryjemy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Lexusa ES może być zidentyfikowany.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego na Lexus ES

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Lexus ES, twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi pojazdu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, które należy wykonać do końca procesu:

 • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników aby odkryć bezpiecznik radia samochodowego Twojego Lexusa ES , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w przeciwnym razie zabierz pojazd do technika, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w Lexus ES

Na koniec odkryjemy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w takiej sytuacji znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w Lexusie ES . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe ze swojego Lexusa ES , generalnie będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Z tyłu radia samochodowego Twojego Lexusa ES, powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej odkryjesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Lexusa ES

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz mógł wymienić bezpiecznik w Lexusie ES
Weiterlesen:
Jak czyścić wtryskiwacze Lexus ES ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Lexus ES lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Lexus ES, przejdź do naszej kategorii Lexus ES.

Ссылка на основную публикацию