Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Lincoln MKX ?

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej wyposażone w technologię, a mimo to zapewnia nam to komfort, niestety również mamy wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Lincolnie MKX, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Na tej stronie postaramy się pomóc Ci rozwiąż problemy z bezpiecznikami a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Lincoln MKX. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Lincoln MKX, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego twojego Lincolna MKX .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Lincoln MKX?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią w lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Lincolna MKX przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. Ważne jest, aby wiedzieć, że bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Lincoln MKX . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Lincoln MKX, gdy przestanie działać bez wyraźnego wyjaśnienia . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Okno zablokowało się na Lincoln MKX, co mogę zrobić?

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Lincoln MKX?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej Twojego Lincolna MKX . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od rodzaju radia samochodowego może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Jest on zazwyczaj podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego twojego Lincolna MKX może być znaleziony.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego na Lincoln MKX

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Lincoln MKX, twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Jeśli nie możesz go znaleźć, zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu. Oto kroki, które należy wykonać do końca procesu:

 • Przeczytaj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników aby odkryć bezpiecznik radia samochodowego Twojego Lincolna MKX , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy , w przeciwnym razie zabierz pojazd do technika, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w Lincoln MKX

Na koniec zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w Lincoln MKX w tym scenariuszu . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Lincolna MKX , w większości przypadków będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki we wszystkich czterech rogach radia.
 • Z tyłu radia samochodowego twojego Lincolna MKX powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego twojego Lincolna MKX

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość do wymiany bezpiecznika w Lincoln MKX
Weiterlesen:
Jak wymienić olej w skrzyni biegów w Lincoln MKX ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Lincoln MKX lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zapoznać z naszymi artykułami poświęconymi tym bezpiecznikom.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Lincoln MKX, przejdź do naszej kategorii Lincoln MKX.

Ссылка на основную публикацию