Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Mercedesie Cla?

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej wyposażone w technologię i chociaż zapewnia nam to komfort, niestety również przechodzimy przez wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Mercedesie Cla jest coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Na tej stronie postaramy się pomóc Ci rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Mercedesie Cla. Aby to osiągnąć, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Mercedesie Cla, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedesa Cla .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Mercedesie Cla?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Mercedesie Cla przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że przepalił się bezpiecznik, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające, aby zapobiec przepięciom w Twoim Mercedesie Cla . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Mercedesa Cla, gdy przestanie działać bez wyraźnego wyjaśnienia . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Mercedes Benz CLA Class, który ginie podczas jazdy

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Mercedesie Cla?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej Twojego Mercedesa Cla . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Często podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedesa Cla może być zdeterminowany.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Mercedes Cla

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Mercedesie Cla, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi pojazdu, jeśli nie możesz go znaleźć. Oto kroki, które należy wykonać do końca procedury:

 • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedesa Cla , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku oddaj pojazd technikowi samochodowemu, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Mercedes Cla

Na koniec zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w takiej sytuacji zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Mercedesie Cla . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe ze swojego Mercedesa Cla , zwykle będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem Twojego Mercedesa Cla powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej zlokalizujesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedes Cla

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w Twoim Mercedesie Cla
Weiterlesen:
Siedzenie zablokowane Mercedes Benz CLA Class w pozycji

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Mercedesie Cla lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszych artykułach treści poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mercedesa Cla, przejdź do naszej kategorii Mercedes Cla.

Ссылка на основную публикацию