Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Mercedesie Classe Cls ?

Nowoczesne samochody są coraz bardziej wyposażone w technologię i chociaż zapewnia nam to komfort, niestety my również przechodzimy przez wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Mercedesie Classe Cls jest coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Mercedesie Classe Cls. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Mercedesie Classe Cls, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedesa Classe Cls .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Mercedesie Classe Cls?

Zacznijmy więc nasz artykuł o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Mercedesie Classe Cls z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. Ważne jest, aby wiedzieć, że bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające, aby zapobiec przepięciom w Twoim Mercedesie Classe Cls . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Mercedesa Classe Cls, gdy przestanie działać bez wyraźnego powodu . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Mercedes Benz CLS Class nie jest już zimna

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Mercedesie Classe Cls?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej Twojego Mercedesa Classe Cls . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych lokalizacjach. Jest on zazwyczaj podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Odkryjemy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedesa Classe Cls może być znaleziony.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego na Mercedes Classe Cls

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Mercedesie Classe Cls, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Jeśli nie możesz go zlokalizować, zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu. Oto kroki, które należy wykonać do końca procesu:

 • Przejrzyj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedesa Classe Cls , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy , w każdym innym przypadku zabierz pojazd do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Mercedes Classe Cls

Na koniec odkryjemy okoliczności zakupu radia samochodowego w sklepach i jak w tej sytuacji zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Mercedesie Classe Cls . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe ze swojego Mercedesa Classe Cls , generalnie będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Z tyłu radia samochodowego Twojego Mercedes Classe Cls powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Mercedes Classe Cls

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz mógł wymienić bezpiecznik w Twoim Mercedesie Classe Cls
Weiterlesen:
Okno zablokowało się w Mercedesie Classe Cls, co mogę zrobić ?

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Mercedesie Classe Cls lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszymi artykułami poświęconymi tym bezpiecznikom.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Mercedes Classe Cls, spójrz na kategorię Mercedes Classe Cls.

Ссылка на основную публикацию