Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w smart fortwo ?

Nowoczesne samochody są coraz bardziej wyposażone w technologię, a mimo to daje nam to komfort, niestety również my cierpimy na wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym smart fortwo znajduje się coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym poście postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim smart fortwo. W tym celu najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim smart fortwo, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego smarta fortwo? .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w smart fortwo?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego smarta fortwo z korzyścią dla jego zmiany. Możesz poczuć, że bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w smart fortwo . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego smarta fortwo, gdy nie będzie już działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w smart fortwo?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej swojego smarta fortwo . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Zazwyczaj podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Dowiemy się o dwóch miejscach gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego smarta fortwo może być zdeterminowany.

Ustawianie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego na smart fortwo

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim smart fortwo, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Jeśli nie możesz go znaleźć, zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procesu:

 • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników znaleźć bezpiecznik radia samochodowego Twojego smarta fortwo , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w przeciwnym razie zabierz pojazd do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w smart fortwo?

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w smart fortwo

W końcu dowiemy się o przypadku kupionego w sklepach radia samochodowego i jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w smart fortwo w tej sytuacji . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe ze swojego smarta fortwo , zwykle będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem Twojego smarta fortwo powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia Twojego smarta fortwo

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz mógł zmienić bezpiecznik w smart fortwo

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w smart fortwo lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszymi treściami artykułów poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat smarta fortwo, przejdź do naszej kategorii smart fortwo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector