Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Polo 8 ?

Nowoczesne samochody są coraz bardziej wyposażone w technologię, a mimo to zapewnia nam to komfort, niestety również przechodzimy przez wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Volkswagen Polo 8, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym poście postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagen Polo 8. Aby to osiągnąć, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagen Polo 8, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo 8 .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Polo 8?

Zacznijmy więc nasz artykuł w lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagen Polo 8 przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. Ważne jest, aby wiedzieć, że bezpiecznik działa jako zabezpieczenie przed przepięciem w Twoim Volkswagen Polo 8 . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Volkswagen Polo 8, gdy przestanie działać bez wyraźnego wyjaśnienia . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Świeci się kontrolka ABS w Volkswagen Polo 5, co robić ?

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Polo 8?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodbiorniku Twojego Volkswagen Polo 8 . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych lokalizacjach. Jest on zazwyczaj podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo 8 można zlokalizować.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagen Polo 8

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz w swoim Volkswagen Polo 8, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Jeśli nie możesz go znaleźć, zapoznaj się z instrukcją obsługi samochodu. Oto kroki, które należy wykonać do końca procedury:

 • Przejrzyj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników aby zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo 8 , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku zabierz samochód do mechanika, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w Volkswagen Polo 8

W końcu zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w tym scenariuszu zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Polo 8? . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Volkswagena Polo 8 , w większości przypadków będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki we wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem Twojego Volkswagen Polo 8 powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo 8

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz mógł wymiana bezpiecznika w Twoim Volkswagen Polo 8
Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Volkswagena Polo 6 ?

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagen Polo 8 lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszymi treściami artykułów poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 8, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 8.

Ссылка на основную публикацию