Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Polo ?

Nowoczesne samochody są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii i chociaż zapewnia nam to komfort, niestety również ulegamy wadom. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Volkswagenie Polo znajduje się coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w napraw problemy z bezpiecznikami a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagen Polo. W tym celu najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagen Polo, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Polo?

Zacznijmy więc nasz artykuł o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagen Polo przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że przepalił się bezpiecznik, ale nie masz pewności. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Volkswagen Polo . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Volkswagena Polo, gdy nie będzie już działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Światło silnika pozostaje w Volkswagen Polo 8

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Polo?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodtwarzaczu Twojego Volkswagen Polo . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od rodzaju radia samochodowego może ono znajdować się w dwóch różnych lokalizacjach. Jest on zazwyczaj podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Dowiemy się dwóch miejsc gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo może być zdeterminowany.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagen Polo

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz w swoim Volkswagen Polo, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Jeśli nie możesz go znaleźć, zasięgnij porady w instrukcji obsługi samochodu. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procesu:

 • Przejrzyj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników aby zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku zabierz samochód do mechanika, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie Twojego problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Volkswagen Polo

Na koniec dowiemy się o przypadku radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w tym scenariuszu zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Polo? . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Volkswagena Polo , zwykle będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Z tyłu radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Polo

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość do wymiany bezpiecznika w Twoim Volkswagen Polo
Weiterlesen:
Jak otworzyć Volkswagen Polo 8 z rozładowaną baterią ?

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagenie Polo, lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo.

Ссылка на основную публикацию