Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Touran 2?

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej wyposażone w technologię i choć daje nam to komfort, niestety przechodzimy też przez wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Volkswagenie Touranie 2, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagen Touran 2. Aby to zrobić, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagen Touran 2, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana 2? .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Touran 2?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana 2 przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że przepalił się bezpiecznik, ale nie masz pewności. Ważne jest, aby wiedzieć, że bezpiecznik działa jako zabezpieczenie przed przepięciem w Twoim Volkswagenie Touranie 2 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Volkswagena Tourana 2, gdy przestanie działać bez wyraźnego wyjaśnienia . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Touran 2?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w jednostce głównej Twojego Volkswagena Tourana 2 . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych lokalizacjach. Często podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana 2 może być zdeterminowany.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagena Tourana 2

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Volkswagen Touran 2, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi samochodu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, które należy wykonać do końca procesu:

 • Przejrzyj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników znaleźć bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana 2 , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy , w każdym innym przypadku zabierz samochód do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Volkswagen Touran 3 ?

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Volkswagen Touran 2

Na koniec zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Touran 2 w tym scenariuszu? . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Twojego Volkswagena Touran 2 , zwykle będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem w Twoim Volkswagen Touran 2 powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia w Twoim Volkswagen Touran 2

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość do wymiany bezpiecznika w Twoim Volkswagenie Touranie 2

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagen Touran 2 lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady na naszej stronie internetowej poświęconej tym bezpiecznikom.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Tourana 2 znajdziesz w kategorii Volkswagen Touran 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector