Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Transporter?

Nowoczesne samochody są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii i chociaż zapewnia nam to komfort, niestety przechodzimy również przez wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z urządzeniami elektrycznymi w naszym Volkswagenie Transporterze, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym poście postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagen Transporterze. Aby to osiągnąć, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika radiowego w Twoim Volkswagenie Transporterze, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Transportera .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Transporter?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagenie Transporterze z korzyścią dla jego zmiany. Możesz poczuć, że bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako zabezpieczenie przed przepięciem w Twoim Volkswagenie Transporterze . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Transporterze, gdy nie będzie już działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa prawidłowo, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Transporter?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodbiorniku Twojego Volkswagena Transportera . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych lokalizacjach. Zazwyczaj podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Transportera może być zidentyfikowany.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego w Volkswagen Transporter

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz w swoim Volkswagen Transporterze, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi pojazdu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procedury:

 • Przeczytaj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników odkryć bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Transportera , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w przeciwnym razie zabierz pojazd do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Volkswagen Transporter pachnie spalonym plastikiem?

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego produktu w Volkswagen Transporter

W końcu zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Transporter w tym scenariuszu . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Volkswagena Transportera , zwykle będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem Twojego Volkswagen Transporter powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej odkryjesz bezpiecznik radia Twojego Volkswagen Transporter

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w Volkswagenie Transporterze

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagen Transporter lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Aby dowiedzieć się więcej o Volkswagen Transporter, zajrzyj do kategorii Volkswagen Transporter.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector