Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie 2 ?

Nowoczesne samochody są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii, a mimo to daje nam to komfort, niestety również narażamy się na wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Volkswagenie Golfie 2 jest coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym poście postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagen Golf 2. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagenie Golfie 2, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 2 .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Golf 2?

Więc zacznijmy naszą treść w lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 2 przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. Ważne jest, aby wiedzieć, że bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Volkswagen Golf 2 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Volkswagena Golfa 2, gdy przestanie działać bez wyraźnego wyjaśnienia . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
GPS Volkswagen Golf 2 nie działa Volkswagen Golf 2

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Golf 2?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodbiorniku Twojego Volkswagena Golfa 2 . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego może znajdować się w dwóch różnych miejscach. Często podłącza się go do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Odkryjemy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 2 można odkryć.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagena Golfa 2

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz swojego Volkswagena Golfa 2, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Poszukaj porady w instrukcji obsługi samochodu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, które należy wykonać do końca procesu:

 • Przejrzyj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników aby zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 2 , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku zabierz samochód do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w Volkswagenie Golfie 2

Na koniec odkryjemy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w takiej sytuacji zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Golf 2 . Oto różne kroki, które musisz wykonać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Volkswagena Golfa 2 , generalnie będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Z tyłu radia Twojego Volkswagen Golf 2 powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagen Golf 2

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz mógł wymienić bezpiecznik w Volkswagenie Golfie 2
Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Volkswagenie Golfie?

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagenie Golfie 2 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 2 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию