Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie 3 ?

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej wyposażone w technologię, a mimo to zapewnia nam to komfort, niestety również ulegamy wadom. Większość z nas nie czuje się komfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Volkswagenie Golfie 3, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w napraw problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagen Golf 3. W tym celu najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagenie Golfie 3, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 3 .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Golf 3?

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią w lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 3 z korzyścią dla jego zmiany. Możesz poczuć, że bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Ważne jest, aby wiedzieć, że bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Volkswagen Golf 3 . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie 3, gdy nie będzie już działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Volkswagen Golf 8 pachnie spalonym plastikiem?

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Golf 3?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodbiorniku Twojego Volkswagena Golfa 3 . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od typu radia samochodowego może znajdować się w dwóch różnych miejscach. Często jest podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Zobaczymy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 3 może być znaleziony.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagena Golfa 3

.

Jeśli nadal masz oryginalny radioodtwarzacz swojego Volkswagena Golfa 3, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi pojazdu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procesu:

 • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników aby odkryć bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 3 , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku zabierz pojazd do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innego producenta w Volkswagenie Golfie 3

Na koniec zobaczymy przypadek radia samochodowego kupionego w sklepach i jak w takiej sytuacji znaleźć bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie 3 . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Volkswagena Golfa 3 , generalnie będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem samochodowym Twojego Volkswagena Golfa 3 powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej odkryjesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa 3

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w Volkswagenie Golfie 3
Weiterlesen:
Mój Volkswagen Golf 2 zjeżdża w prawo, co robić ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik radia samochodowego , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagenie Golfie 3 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 3, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 3.

Ссылка на основную публикацию