Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie ?

Nowoczesne samochody są coraz częściej wyposażone w technologię i chociaż zapewnia nam to komfort, niestety również cierpimy z powodu wad. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Volkswagenie Golfie jest coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym poście postaramy się pomóc Ci w napraw komplikacje związane z bezpiecznikiem a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagenie Golfie. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagenie Golfie, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie?

Zacznijmy więc nasz artykuł o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Volkswagenie Golfie . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Volkswagena Golfa, gdy nie będzie już działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagenie Golfie?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodbiorniku Twojego Volkswagena Golfa . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Niemniej jednak, w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego, może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Często jest podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Odkryjemy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa może być znaleziony.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagena Golfa

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną swojego Volkswagena Golfa, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników twojego samochodu . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Poszukaj porady w instrukcji obsługi samochodu, jeśli nie możesz jej znaleźć. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procedury:

 • Przeczytaj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Golfa , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w każdym innym przypadku zabierz samochód do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagenie Golfie 3 ?

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w Volkswagenie Golfie

W końcu odkryjemy okoliczności zakupu radia samochodowego w sklepach i jak w takiej sytuacji zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe z Volkswagena Golfa , generalnie będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem Twojego Volkswagena Golfa powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia Twojego Volkswagena Golfa

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w Volkswagenie Golfie

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagenie Golfie lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector