Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Touranie?

Nowoczesne pojazdy są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii, a mimo to zapewnia nam to komfort, niestety przechodzimy też przez wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym Volkswagenie Touranie znajduje się coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a konkretnie do znajdź bezpiecznik radia samochodowego w swoim Volkswagenie Touranie. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach może być konieczna wymiana bezpiecznika radia samochodowego w Twoim Volkswagen Touran, a następnie gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana .

Po co wymieniać bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Touranie?

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że przepalił się bezpiecznik, ale nie masz pewności. Trzeba wiedzieć, że a bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim Volkswagenie Touranie . To będzie rezystor, włókna, mniej lub bardziej grubego, co pozwoli na dokończenie pewnego naprężenia i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i potwierdzić, że filament jest nadal nienaruszony. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik radia samochodowego Volkswagena Tourana, gdy przestanie działać bez wyraźnej przyczyny . Jeśli bateria działa skutecznie, przyczyną problemu może być bezpiecznik.

Gdzie jest bezpiecznik jednostki głównej w Volkswagen Touran?

Teraz będziemy wyszukaj bezpiecznik w radioodtwarzaczu Twojego Volkswagena Tourana . Bezpiecznik jest zwykle bezpiecznikiem 15 A w kolorze niebieskim. Jednak w zależności od rodzaju posiadanego radia samochodowego może ono znajdować się w dwóch różnych miejscach. Jest on zazwyczaj podłączony do gniazdka 12 V na konsoli środkowej. Odkryjemy dwa miejsca gdzie bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana może być znaleziony.

Ustawienie bezpiecznika oryginalnego radia samochodowego do Volkswagena Tourana

.

Jeśli nadal masz oryginalną jednostkę główną w swoim Volkswagenie Touranie, Twój bezpiecznik powinien znajdować się w wewnętrznej skrzynce bezpieczników pojazdu; . Powinien znajdować się za plastikową osłoną w pobliżu siedzenia kierowcy. Proszę zasięgnąć porady w instrukcji obsługi pojazdu, jeśli nie możesz go znaleźć. Oto kroki, których należy się trzymać przez resztę procesu:

 • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana , należy to odnotować jako „radio” lub „nagłośnienie”

  .

 • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik radia samochodowego i sprawdź jego stan.
 • Jeśli jest uszkodzony, wymień go na nowy bezpiecznik , w przeciwnym razie zabierz pojazd do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej przyjrzeć się przyczynie problemu.
 • Po wymianie bezpiecznika radia samochodowego zmontuj i przetestuj radio samochodowe.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Volkswagenie Touranie ?

Wymiana bezpiecznika w jednostce głównej innej marki w Volkswagen Touran

W końcu odkryjemy okoliczności zakupu radia samochodowego w sklepach i jak w takiej sytuacji zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Touranie . Oto różne kroki, których musisz się trzymać, aby uzyskać dostęp do tego bezpiecznika:

 • Wyjmij radio samochodowe ze swojego Volkswagena Tourana , zwykle będziesz musiał użyć dziurkacza, aby odblokować wsporniki na wszystkich czterech rogach radia.
 • Za radiem Twojego Volkswagena Tourana powinieneś zobaczyć na przewodach zasilających pojedynczą czarną skrzynkę bezpieczników, otwórz ją, to w niej znajdziesz bezpiecznik radia samochodowego Twojego Volkswagena Tourana

  .

 • To przezroczysty szklany bezpiecznik, więc teraz będziesz miał możliwość wymienić bezpiecznik w Twoim Volkswagenie Touranie

Teraz wiesz jak zlokalizować bezpiecznik radia samochodowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Volkswagenie Touranie lub bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady na naszej stronie internetowej poświęconej tym bezpiecznikom.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Tourana, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Touran.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector