Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest rozrusznik na Lincoln Continental?

Kiedy Twój samochód pracuje normalnie, wszystko jest w porządku, jednak jeśli zacznie mieć regularne problemy, możesz zacząć się martwić, szczególnie, jeśli Twój samochód nie uruchomi się. W tym poście dowiemy się, gdzie znajduje się rozrusznik Lincoln Continental, pomoże to rozwiązać problemy z zapłonem. Aby to osiągnąć, najpierw opiszemy funkcję startera, a następnie gdzie jest rozrusznik na Lincoln Continental? , a na koniec jak wymienić rozrusznik w samochodzie.

Cel rozrusznika w Twoim Lincoln Continental

Tę stronę z treścią rozpoczynamy od wyszczególnienia funkcji rozrusznika w Twoim Lincoln Continental. Rozrusznik jest silnik elektryczny który jest zasilany z akumulatora, jego zadaniem będzie zapewnienie wystarczającej prędkości silnika, aby go uruchomić (zwykle około 300/400 obr/min). Składa się z trzech najważniejszych części:

 • Elektrozawór: Ta część jest przekaźnikiem elektrycznym, który będzie działał jak przełącznik, zostanie aktywowany kluczykiem Twojego Lincolna Continental i przepuszcza prąd z akumulatora do silnika alternatora.

  Silnik: Najważniejszym elementem Twojego alternatora jest ten, który będzie napędzał koło zamachowe Twojego Lincolna Continental i wytwarzał wystarczającą prędkość do uruchomienia silnika.

 • Zębnik sprzęgający: Jest to ostatni element rozrusznika, jest to koło zębate, które będzie w bezpośrednim kontakcie z kołem zamachowym, umożliwia przeniesienie siły z rozrusznika na silnik.
Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa przyklejony do mojego Lincolna Continental, co robić?

Gdzie jest rozrusznik w Lincoln Continental?

Teraz, gdy już opisaliśmy szybko, czym jest starter i jak działa, odpowiemy na pytanie, które większość z Was musi sobie zadać gdzie znajduje się rozrusznik w Lincoln Continental? Znalezienie startera jest dość łatwe, w rzeczywistości jest to duży element, który prawie cały czas będzie znajdował się w podobnym miejscu. Poniżej przedstawiamy dwa możliwe miejsca na rozrusznik samochodu.

Lokalizacja rozrusznika na klasycznym Lincoln Continental

Pierwszy i najbardziej podstawowy przypadek, w którym można znaleźć rozrusznik Lincolna Continental z konwencjonalnym silnikiem (domyślnie bez uruchamiania i zatrzymywania). Rozrusznik ma określoną funkcję, aby uruchomić silnik Twojego samochodu, do tego musi być stale w pobliżu koła zamachowego silnika tego ponieważ jest to element, który uruchamia się, gdy jest używany. Koło zamachowe znajduje się na styku skrzyni biegów z silnikiem.

Lokalizacja rozrusznika do Lincoln Continental ze startem i stopem

A teraz drugi możliwa lokalizacja startowa Twojego Lincoln Continental . Ten przypadek jest znacznie rzadszy. Dotyczy to tylko silników wyposażonych w system start-stop, a dobry ich podzespół będzie wyposażony w rozrusznik umieszczony blisko koła zamachowego. Niemniej jednak, w niektórych konkretnych seriach lub silnikach, rozrusznik Twojego Lincolna Continental może być wbudowany w alternator, wtedy nazywa się go rozrusznikiem-alternatorem, aby znaleźć nic prostszego, zidentyfikować pasek pomocniczy i powinieneś odkryć duży rozrusznik blok.

Jak wymienić rozrusznik w Lincoln Continental?

Na koniec wyjaśnimy ci dość szybko, jak wymienić rozrusznik w Lincoln Continental. Proces ten niekoniecznie jest trudny, mogą go rozważyć osoby, które posiadają minimum podstawowej wiedzy mechanicznej i przystosowany sprzęt. Wykonaj poniżej najważniejsze kroki, aby wykonać tę interwencję:

 • Odłącz akumulator w Lincoln Continental, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie wahaj się zasięgnąć porady na naszej stronie z zawartością, która wskazuje, jak to zrobić bez ryzyka.
 • Po wykryciu rozrusznika poluzuj łączniki, które trzymają go w bloku silnika, w większości przypadków będą 2 lub 3

  .

 • Nadejdzie czas, aby odłączyć kable zasilające od rozrusznika Lincoln Continental, jednak zanim to zrobisz, radzimy zrobić zdjęcie instalacji, aby uniknąć pomyłki podczas ponownego montażu.
 • Możliwe, że aby go wyjąć, konieczne może być wyjęcie części, takich jak gimbal.
 • Zamontuj nowy rozrusznik, zachowując ostrożność podczas podłączania złączy.
 • Podłącz akumulator i przetestuj rozrusznik.
Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Lincoln Continental?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Lincoln Continental, skonsultuj się z naszą kategorią Lincoln Continental.

Ссылка на основную публикацию