Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie jest starter w Subaru Outback?

Kiedy twój samochód pracuje normalnie, wszystko jest w porządku, jednak jeśli zaczyna mieć regularne problemy, możesz zacząć kwestionować, zwłaszcza jeśli twój pojazd silnikowy nie chce się uruchomić. W tym poście nauczymy Cię, gdzie znajduje się rozrusznik Subaru Outback, pomoże Ci to rozwiązać problemy z zapłonem. Aby to osiągnąć, najpierw podsumujemy rolę startera, a następnie: gdzie jest starter Subaru Outback i wreszcie, jak zmienić rozrusznik w pojeździe silnikowym.

Cel rozrusznika w Twoim Subaru Outback

Tę treść zaczynamy od wyszczególnienia roli rozrusznika w Twoim Subaru Outback. Rozrusznik jest silnik elektryczny który jest zasilany z akumulatora, jego zadaniem będzie zapewnienie wystarczającej prędkości silnika, aby go uruchomić (zwykle około 300/400 obr/min). Składa się z trzech najważniejszych części:

 • Solenoid: Ten element jest przekaźnikiem elektrycznym, który będzie działał jak przełącznik, zostanie aktywowany kluczem Twojego Subaru Outback i przepuszcza prąd z akumulatora do silnika alternatora.

  Silnik: Główny element Twojego alternatora, to ten, który będzie napędzał koło zamachowe Twojego Subaru Outback i zapewniał wystarczającą prędkość do uruchomienia silnika.

 • Koło zębate: To ostatnia część rozrusznika, to koło zębate, które będzie w bezpośrednim kontakcie z kołem zamachowym, umożliwia przeniesienie siły z rozrusznika na silnik.

Gdzie jest starter w Subaru Outback?

Teraz, gdy dość szybko opisaliśmy, czym jest starter i jak działa, odpowiemy na pytanie, które większość z Was musi sobie zadać gdzie znajduje się rozrusznik w Subaru Outback? Przystawkę łatwo znaleźć, oczywiście jest to duża część, która prawie zawsze będzie się znajdowała w podobnym miejscu. Poniżej przedstawiamy dwa możliwe miejsca na rozrusznik pojazdu silnikowego.

Lokalizacja startera na tradycyjnym Subaru Outback

Pierwsza i najbardziej podstawowa okoliczność, w której można odkryć rozrusznik Subaru Outback z konwencjonalnym silnikiem (w domyśle bez uruchamiania i zatrzymywania). Rozrusznik ma określony cel, aby uruchomić silnik pojazdu silnikowego, do tego musi być zawsze w pobliżu koła zamachowego silnika tego ponieważ jest to część, którą uruchamia, gdy jest używana. Koło zamachowe znajduje się na styku skrzyni biegów z silnikiem.

Weiterlesen:
GPS Subaru Outback nie działa Subaru Outback

Lokalizacja rozrusznika do Subaru Outback ze startem i stopem

A teraz drugi możliwa lokalizacja startowa Twojego Subaru Outback . Ten przypadek jest znacznie rzadszy. Chodzi tylko o silniki zbudowane z systemem start-stop, a spora część z nich będzie wyposażona w rozrusznik umieszczony blisko koła zamachowego. Jednak w niektórych konkretnych seriach lub silnikach rozrusznik Twojego Subaru Outback może być zintegrowany z alternatorem, wtedy nazywa się go rozrusznikiem-alternatorem, aby odkryć to nic prostszego, zidentyfikować pasek pomocniczy i powinieneś znaleźć duży blok rozrusznika .

Jak zmienić rozrusznik w Subaru Outback?

Na koniec pokażemy wam dość szybko, jak zmienić starter w Subaru Outback. Proces ten niekoniecznie jest skomplikowany, mogą go rozważyć osoby, które mają najmniejsze proste doświadczenie mechaniczne i przystosowany sprzęt. Wykonaj poniżej najważniejsze kroki, aby przeprowadzić tę interwencję:

 • Odłącz baterię w swoim Subaru Outback, jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą treścią, która wskazuje, jak to zrobić bez ryzyka.
 • Po zlokalizowaniu rozrusznika poluzuj śruby mocujące go w bloku silnika, zwykle będzie to 2 lub 3

  .

 • Nadejdzie czas, aby odłączyć kable zasilające od rozrusznika Subaru Outback, jednak zanim to zrobisz, zalecamy zrobienie zdjęcia zestawu, aby uniknąć pomyłki podczas ponownego montażu.
 • Możliwe, że aby go usunąć, może być konieczne usunięcie części, takich jak gimbal.
 • Zamontuj nowy rozrusznik, zachowując ostrożność podczas podłączania złączy.
 • Podłącz akumulator i przetestuj rozrusznik.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Outback, spójrz na kategorię Subaru Outback.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector