Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w BMW serii 3 ?

Nowoczesne samochody są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii, a mimo to daje nam to komfort, niestety również przechodzimy przez wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z urządzeniami elektrycznymi w naszym BMW serii 3, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Niestety lata stają się coraz gorętsze, a niektóre opcje, takie jak klimatyzacja, są niezbędne, więc awaria klimatyzacji niewątpliwie wpłynie na komfort Twojego samochodu. W tym poście postaramy się pomóc Ci w napraw problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do odkryj bezpiecznik kierunkowskazów w swoim BMW serii 3. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim BMW serii 3, a następnie gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w BMW serii 3 .

Po co wymieniać bezpieczniki kierunkowskazów w BMW serii 3?

.

Więc zacznijmy naszą treść o lokalizacji bezpiecznika migacza w Twoim BMW serii 3 z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. Prawdę mówiąc, jeśli twój kierunkowskaz nie działa w BMW serii 3 już, jeśli już sprawdziłeś, czy żarówka nie jest przepalona, ​​bardzo możliwe, że bezpiecznik jest wyzwalaczem. Należy wziąć pod uwagę, że bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim BMW serii 3 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego filamentu, który pozwoli przejść określone naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy żarnik jest nadal nienaruszony, za pomocą prostej kontroli wzrokowej. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik kierunkowskazów w BMW serii 3, gdy już nie działa bez wyraźnego wyjaśnienia .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik świateł postojowych w Bmw Serie 3 E90 ?

Gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w BMW serii 3?

Teraz będziemy szukać gdzie bezpiecznik kierunkowskazów w Twoim BMW serii 3 jest. Kierunkowskazy są powiązane z niektórymi elementami elektronicznymi i mogą być związane z nimi bezpieczniki w twoim samochodzie w zależności od roku i opcji, które ma. Jednak oprócz bezpieczników jest też przekaźnik, który zarządza prawidłowym działaniem Twojej klimatyzacji. Pomożemy Ci pojedynczo odkryj bezpiecznik i przekaźnik kierunkowskazów w swoim BMW serii 3 .

Wymiana bezpieczników wewnętrznych kierunkowskazów w Twoim BMW serii 3

.

Najpierw skupimy się na wewnętrznych bezpiecznikach kierunkowskazów Twojego BMW serii 3. Aby to zrobić, będziesz musiał przejdź do skrzynki bezpieczników swojego samochodu . Jeśli nie możesz go odkryć, pamiętaj, że znajduje się blisko kierownicy, a jego dokładną pozycję odkryjesz dzięki instrukcji obsługi Twojego BMW serii 3.

  • Przejrzyj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników aby odkryć bezpiecznik(i) kierunkowskazów w Twoim BMW serii 3 , sprawdź wszystkie bezpieczniki ze słowem „światła” w ich nazwach.
  • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik(i) kierunkowskazów za pomocą szczypiec i sprawdź stan żarnika.
  • Jeśli jeden z nich ulegnie awarii, wymień go na nowy bezpiecznik. Jako ostatni środek zaradczy możesz zabrać samochód do mechanika, aby mógł bliżej sprawdzić przyczynę problemu.
  • Po wymianie bezpiecznika kierunkowskazów w samochodzie, zmontuj i przetestuj światła.

Wymiana przekaźnika bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim BMW serii 3

Na koniec dowiemy się, jak sprawdzić stan przekaźnika kierunkowskazów w Twoim samochodzie. Aby to osiągnąć, musisz przejść do strony komory silnika:

  • Otwórz skrzynkę bezpieczników swojego BMW serii 3, znajduje się blisko akumulatora pod plastikową pokrywą.
  • Sprawdź wewnątrz pokrywy położenie przekaźnika kierunkowskazów lub sprawdź instrukcję obsługi, jeśli jej nie możesz znaleźć. Jest to zazwyczaj przekaźnik sprężarki klimatyzacji.
  • Odwróć przekaźnik innym przekaźnikiem, aby przetestować kierunkowskazy, lub wymień go na nowy
Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w BMW serii 3 ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów swojego samochodu? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w BMW serii 3 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zapoznać z naszymi treściami artykułów poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat BMW serii 3, przejdź do naszej kategorii BMW serii 3.

Ссылка на основную публикацию