Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w BMW X3 ?

Nowoczesne pojazdy są coraz bardziej wyposażone w technologię, a mimo to zapewnia nam to komfort, niestety również przechodzimy przez wady. Większość z nas czuje się niekomfortowo, gdy w naszym BMW X3 znajduje się coś elektrycznego, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Niestety lata stają się coraz gorętsze, a niektóre funkcje, takie jak klimatyzacja, są niezbędne, więc awaria klimatyzacji niewątpliwie wpłynie na komfort Twojego pojazdu. W tym poście postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do znajdź bezpiecznik kierunkowskazów w swoim BMW X3. Aby to osiągnąć, najpierw sprawdzimy, w jakich sytuacjach konieczna może być wymiana bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim BMW X3, a następnie gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w BMW X3 .

Po co wymieniać bezpieczniki kierunkowskazów w BMW X3?

.

Zacznijmy więc nasz artykuł o lokalizacji bezpiecznika migacza w Twoim BMW X3 przez zainteresowanie jego zmianą. Możesz mieć wrażenie, że bezpiecznik się przepalił, ale nie jesteś pewien. W rzeczywistości, jeśli twój kierunkowskaz nie działa w BMW X3 już, jeśli już sprawdziłeś, czy żarówka nie jest przepalona, ​​bardzo możliwe, że bezpiecznik jest wyzwalaczem. Należy pamiętać, że bezpiecznik działa jako urządzenie zabezpieczające przed przepięciem w Twoim BMW X3 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego filamentu, który pozwoli przejść określone naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy żarnik jest nadal nienaruszony, za pomocą prostej kontroli wzrokowej. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymień bezpiecznik kierunkowskazów w BMW X3, gdy już nie działa bez wyraźnego wyjaśnienia .

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w BMW X3 ?

Gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w BMW X3?

Teraz będziemy szukać gdzie bezpiecznik kierunkowskazów w twoim BMW X3 jest. Kierunkowskazy są podłączone do niektórych elementów elektronicznych i w Twoim samochodzie mogą być podłączone do nich bezpieczniki, w zależności od roku i opcji, które ma. Jednak oprócz bezpieczników jest też przekaźnik, który steruje poprawną pracą Twojej klimatyzacji. Pomożemy Ci jeden po drugim zlokalizuj bezpiecznik i przekaźnik kierunkowskazów w swoim BMW X3 .

Wymiana bezpieczników wewnętrznych kierunkowskazów w Twoim BMW X3

.

Najpierw przyjrzymy się wewnętrznym bezpiecznikom kierunkowskazów Twojego BMW X3. Aby to zrobić, będziesz musiał przejdź do skrzynki bezpieczników swojego samochodu . Jeśli nie możesz go zlokalizować, pamiętaj, że znajduje się blisko kierownicy, a jego dokładną pozycję zlokalizujesz dzięki instrukcji obsługi Twojego BMW X3.

  • Przeczytaj instrukcję na pokrywie skrzynki bezpieczników zlokalizować bezpiecznik(i) kierunkowskazów w Twoim BMW X3 , sprawdź wszystkie bezpieczniki ze słowem „światła” w ich nazwach.
  • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik(i) kierunkowskazów za pomocą szczypiec i sprawdź stan żarnika.
  • Jeśli któryś z nich się zepsuje, wymień go na nowy. Jako ostatnie rozwiązanie możesz zabrać swój pojazd do mechanika, aby mógł przyjrzeć się bliżej przyczynie Twojego problemu.
  • Po wymianie bezpiecznika kierunkowskazów w samochodzie, zmontuj i przetestuj światła.

Wymiana przekaźnika bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim BMW X3

Na koniec zobaczymy, jak sprawdzić stan przekaźnika kierunkowskazów w Twoim samochodzie. Aby to osiągnąć, musisz przejść do strony komory silnika:

  • Otwórz skrzynkę bezpieczników swojego BMW X3, która znajduje się blisko akumulatora pod plastikową osłoną.
  • Sprawdź wewnątrz pokrywy położenie przekaźnika kierunkowskazów lub sprawdź instrukcję obsługi, jeśli jej nie możesz znaleźć. Zwykle jest to przekaźnik sprężarki klimatyzacji.
  • Odwróć przekaźnik innym przekaźnikiem, aby przetestować kierunkowskazy, lub wymień go na nowy
Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową BMW X3

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów swojego samochodu? , jeśli szukasz innych bezpieczników jak bezpiecznik rozrusznika w BMW X3, czy bezpiecznik klaksonu, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat BMW X3, spójrz na kategorię BMW X3.

Ссылка на основную публикацию