Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie znaleźć bezpiecznik migacza w Bmw Serie 3 E93 ?

Nowoczesne samochody są coraz bardziej wyposażone w technologię i choć daje nam to komfort, niestety również narażamy się na wady. Większość z nas nie czuje się komfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Bmw Serie 3 E93, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Niestety lata stają się coraz gorętsze, a niektóre funkcje, takie jak klimatyzacja, są niezbędne, więc awaria klimatyzacji nieuchronnie wpłynie na komfort Twojego samochodu. W tym poście postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do zlokalizuj bezpiecznik kierunkowskazów w swoim Bmw Serie 3 E93. Aby to osiągnąć, najpierw odkryjemy, w jakich sytuacjach może być ważna wymiana bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 E93, a następnie gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 E93 .

Po co wymieniać bezpieczniki migaczy w Bmw Serie 3 E93?

.

Zacznijmy więc nasz artykuł w lokalizacji bezpiecznika migacza w Twoim Bmw Serie 3 E93 przez zainteresowanie zmianą. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. W rzeczywistości, jeśli twój kierunkowskaz nie działa w Bmw Serie 3 E93 już, jeśli już sprawdziłeś, czy żarówka nie jest przepalona, ​​bardzo możliwe, że bezpiecznik jest wyzwalaczem. Należy pamiętać, że bezpiecznik działa jako jednostka bezpieczeństwa, aby zapobiec przepięciom w Twoim Bmw Serie 3 E93 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego włókna, które pozwoli na pewne naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony, za pomocą podstawowej kontroli wzrokowej. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymień bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 E93, gdy już nie działa bez wyraźnego wyjaśnienia .

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w BMW serii 3 ?

Gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 E93?

Teraz będziemy szukać gdzie bezpiecznik kierunkowskazów w twoim Bmw Serie 3 E93 jest. Kierunkowskazy są połączone z kilkoma elementami elektronicznymi i może być do nich podłączonych kilka bezpieczników w Twoim pojeździe silnikowym, w zależności od roku i dostępnych opcji. Z drugiej strony oprócz bezpieczników jest też przekaźnik, który steruje poprawną pracą Twojej klimatyzacji. Pomożemy Ci pojedynczo zlokalizuj bezpiecznik i przekaźnik kierunkowskazów w swoim Bmw Serie 3 E93 .

Wymiana bezpieczników wewnętrznych kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 E93

.

Najpierw przyjrzymy się wewnętrznym bezpiecznikom kierunkowskazów Bmw Serie 3 E93. Aby to zrobić, będziesz musiał przejdź do skrzynki bezpieczników swojego samochodu . Jeśli nie możesz go zlokalizować, pamiętaj, że znajduje się blisko kierownicy, a jego dokładną pozycję zlokalizujesz dzięki instrukcji obsługi Twojego Bmw Serie 3 E93.

  • Przeczytaj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników aby zlokalizować bezpiecznik(i) kierunkowskazów Twojego Bmw Serie 3 E93 , sprawdź wszystkie bezpieczniki ze słowem „światła” w ich nazwach.
  • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik(i) kierunkowskazów za pomocą szczypiec i sprawdź stan żarnika.
  • Jeśli jeden z nich zawiedzie, wymień go na nowy bezpiecznik. Jako ostatnie rozwiązanie możesz zabrać samochód do mechanika, aby mógł przyjrzeć się bliżej przyczynie twojego problemu.
  • Po wymianie bezpiecznika kierunkowskazów w pojeździe silnikowym zmontuj i przetestuj światła.

Wymiana przekaźnika bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 E93

Na koniec dowiemy się, jak sprawdzić stan przekaźnika kierunkowskazów w pojeździe silnikowym. Aby to osiągnąć, musisz przejść do strony komory silnika:

  • Otwórz skrzynkę bezpieczników swojego Bmw Serie 3 E93, jest blisko akumulatora pod plastikową osłoną.
  • Sprawdź wewnątrz pokrywy położenie przekaźnika kierunkowskazów lub sprawdź instrukcję obsługi, jeśli jej nie możesz znaleźć. Zwykle jest to przekaźnik sprężarki klimatyzacji.
  • Odwróć przekaźnik za pomocą innego przekaźnika, aby przetestować światła skrętu, lub zmień go na nowy
Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Bmw Serie 3 F30, co robić ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów swojego pojazdu silnikowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Bmw Serie 3 E93 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 3 E93, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 3 E93.

Ссылка на основную публикацию