Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie znaleźć bezpiecznik migacza w Bmw Serie 3 F30 ?

Nowoczesne samochody są coraz bardziej wyposażone w technologię, a mimo to zapewnia nam to komfort, niestety również cierpimy z powodu wad. Większość z nas czuje się niekomfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Bmw Serie 3 F30, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Niestety, lata stają się coraz gorętsze, a niektóre opcje, takie jak klimatyzacja, są niezbędne, więc awaria klimatyzacji niewątpliwie wpłynie na komfort Twojego samochodu. W tym artykule postaramy się pomóc Ci w rozwiąż problemy z bezpiecznikami a zwłaszcza do odkryj bezpiecznik kierunkowskazów w swoim Bmw Serie 3 F30. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, w jakich scenariuszach może być ważna wymiana bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 F30, a następnie gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 F30 .

Po co wymieniać bezpieczniki migaczy w Bmw Serie 3 F30?

.

Zacznijmy więc nasz artykuł w lokalizacji bezpiecznika migacza w Twoim Bmw Serie 3 F30 z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. W rzeczywistości, jeśli twój kierunkowskaz nie działa w Bmw Serie 3 F30 już, jeśli już sprawdziłeś, czy żarówka nie jest przepalona, ​​bardzo możliwe, że bezpiecznik jest wyzwalaczem. Należy pamiętać, że bezpiecznik działa jako jednostka bezpieczeństwa, aby zapobiec przepięciom w Twoim Bmw Serie 3 F30 . To będzie rezystor, filamentu, mniej lub bardziej grubego, który pozwoli przejść określone naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je sprawdzić i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony, za pomocą bardzo łatwej kontroli wizualnej. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymień bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 F30, gdy nie działa już bez wyraźnego powodu .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Bmw Serie 3 E90 ?

Gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 F30?

Teraz będziemy szukać gdzie bezpiecznik kierunkowskazów w twoim Bmw Serie 3 F30 jest. Kierunkowskazy są połączone z kilkoma elementami elektronicznymi i może być do nich podłączonych kilka bezpieczników w Twoim pojeździe silnikowym, w zależności od roku i dostępnych opcji. Z drugiej strony oprócz bezpieczników jest też przekaźnik, który steruje działaniem twojej klimatyzacji. Pomożemy Ci pojedynczo odkryj bezpiecznik i przekaźnik kierunkowskazów w swoim Bmw Serie 3 F30 .

Wymiana bezpieczników wewnętrznych kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 F30

.

Najpierw skupimy się na wewnętrznych bezpiecznikach kierunkowskazów Bmw Serie 3 F30. W tym celu będziesz musiał przejdź do skrzynki bezpieczników swojego samochodu . Jeśli nie możesz go odkryć, pamiętaj, że znajduje się blisko kierownicy, a jego dokładną lokalizację odkryjesz dzięki instrukcji obsługi Twojego Bmw Serie 3 F30.

  • Przeczytaj instrukcję obsługi na pokrywie skrzynki bezpieczników aby odkryć bezpiecznik(i) kierunkowskazów Twojego Bmw Serie 3 F30 , sprawdź wszystkie bezpieczniki ze słowem „światła” w ich nazwach.
  • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik(i) kierunkowskazów za pomocą szczypiec i sprawdź stan żarnika.
  • Jeśli któryś z nich się zepsuje, wymień go na nowy bezpiecznik. Jako ostatni środek zaradczy możesz zabrać samochód do mechanika samochodowego, aby mógł bliżej sprawdzić przyczynę problemu.
  • Po wymianie bezpiecznika kierunkowskazów w pojeździe silnikowym zmontuj i przetestuj światła.

Wymiana przekaźnika bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 F30

Na koniec dowiemy się, jak sprawdzić stan przekaźnika kierunkowskazów w pojeździe silnikowym. Aby to zrobić, musisz przejść do strony komory silnika:

  • Otwórz skrzynkę bezpieczników swojego Bmw Serie 3 F30, jest blisko akumulatora pod plastikową osłoną.
  • Sprawdź na wewnętrznej stronie pokrywy lokalizację przekaźnika kierunkowskazów lub sprawdź instrukcję obsługi, jeśli jej nie możesz znaleźć. Zwykle jest to przekaźnik sprężarki klimatyzacji.
  • Odwróć przekaźnik za pomocą innego przekaźnika, aby przetestować światła skrętu, lub zmień go na nowy
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w Bmw Serie 3 E92 ?

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów swojego pojazdu silnikowego? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Bmw Serie 3 F30 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszych artykułach poświęconych tym bezpiecznikom.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Bmw Serie 3 F30, spójrz na kategorię Bmw Serie 3 F30.

Ссылка на основную публикацию