Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gdzie znaleźć bezpiecznik migacza w Bmw Serie 3 ?

Nowoczesne samochody są coraz częściej budowane z wykorzystaniem technologii i chociaż zapewnia nam to komfort, niestety również cierpimy na minusy. Większość z nas czuje się niekomfortowo z czymkolwiek elektrycznym w naszym Bmw Serie 3, nie mówiąc już o zbliżaniu się do bezpieczników. Niestety lata stają się coraz gorętsze, a niektóre opcje, takie jak klimatyzacja, są niezbędne, więc awaria klimatyzacji nieuchronnie wpłynie na komfort Twojego samochodu. W tym poście postaramy się pomóc Ci w napraw problemy z bezpiecznikami a konkretnie do znajdź bezpiecznik kierunkowskazów w swoim Bmw Serie 3. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, w jakich okolicznościach może być ważna wymiana bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3, a następnie gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3 .

Po co wymieniać bezpieczniki migaczy w Bmw Serie 3?

.

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią w lokalizacji bezpiecznika migacza w Twoim Bmw Serie 3 z korzyścią dla jego zmiany. Możesz mieć wrażenie, że twój bezpiecznik jest przepalony, ale nie jesteś pewien. Prawdę mówiąc, jeśli… kierunkowskaz nie działa w Bmw Serie 3 już, jeśli już sprawdziłeś, że żarówka nie jest przepalona, ​​bardzo możliwe, że przyczyną jest bezpiecznik. Należy wziąć pod uwagę, że bezpiecznik działa jako jednostka bezpieczeństwa, aby zapobiec przepięciom w Twoim Bmw Serie 3 . To będzie rezystor, mniej lub bardziej grubego filamentu, który pozwoli przejść określone naprężenie i która pęknie, jeśli napięcie będzie zbyt silne. Stąd fakt że są przezroczyste, możesz je zweryfikować i sprawdzić, czy filament jest nadal nienaruszony, za pomocą podstawowej weryfikacji wizualnej. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3, gdy już nie działa bez wyraźnego wyjaśnienia .

Gdzie jest bezpiecznik kierunkowskazów w Bmw Serie 3?

Teraz będziemy szukać gdzie bezpiecznik kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3 jest. Kierunkowskazy są powiązane z kilkoma komponentami elektronicznymi i może być kilka powiązanych z nimi bezpieczników w twoim samochodzie, w zależności od roku i opcji, które ma. Z drugiej strony oprócz bezpieczników jest też przekaźnik, który zajmuje się poprawną pracą Twojej klimatyzacji. Pomożemy Ci pojedynczo znajdź bezpiecznik i przekaźnik kierunkowskazów w swoim Bmw Serie 3 .

Wymiana bezpieczników wewnętrznych kierunkowskazów w Twoim Bmw Serii 3

.

Najpierw skupimy się na wewnętrznych bezpiecznikach kierunkowskazów Bmw Serie 3. W tym celu będziesz musiał przejdź do skrzynki bezpieczników swojego samochodu . Jeśli nie możesz go znaleźć, pamiętaj, że znajduje się blisko kierownicy, a jego dokładną pozycję znajdziesz dzięki instrukcji obsługi Twojego Bmw Serie 3.

  • Przejrzyj instrukcję na okładce skrzynki bezpieczników aby znaleźć bezpiecznik(i) kierunkowskazów Twojego Bmw Serie 3 , sprawdź wszystkie bezpieczniki ze słowem „światła” w ich nazwach.
  • Ostrożnie wyjmij bezpiecznik(i) kierunkowskazów za pomocą szczypiec i sprawdź stan żarnika.
  • Jeśli jeden z nich ulegnie awarii, wymień go na nowy bezpiecznik. Jako ostatnie rozwiązanie możesz zabrać samochód do technika, aby mógł bliżej sprawdzić przyczynę problemu.
  • Po wymianie bezpiecznika kierunkowskazów w samochodzie, zmontuj i przetestuj światła.
Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do BMW Seria 3 ?

Wymiana przekaźnika bezpiecznika kierunkowskazów w Twoim Bmw Serie 3

Na koniec zobaczymy, jak zweryfikować stan przekaźnika kierunkowskazów w Twoim samochodzie. Aby to osiągnąć, musisz przejść do strony komory silnika:

  • Otwórz skrzynkę bezpieczników swojego Bmw Serie 3, jest blisko akumulatora pod plastikową osłoną.
  • Sprawdź wewnątrz pokrywy położenie przekaźnika kierunkowskazów lub sprawdź instrukcję obsługi, jeśli jej nie możesz znaleźć. W większości przypadków jest to przekaźnik sprężarki klimatyzacji.
  • Odwróć przekaźnik innym przekaźnikiem, aby przetestować kierunkowskazy, lub wymień go na nowy

Teraz wiesz jak znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów swojego samochodu? , jeśli szukasz innych bezpieczników, takich jak bezpiecznik rozrusznika w Bmw Serie 3 lub bezpiecznik klaksonu, nie wahaj się zapoznać z naszymi treściami artykułów poświęconych tym bezpiecznikom.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Bmw Serie 3, spójrz na kategorię Bmw Serie 3.

Ссылка на основную публикацию