Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GMC Savana, które mają problemy na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój pojazd silnikowy, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, poprzez tę stronę chcemy wspierać Cię w radzeniu sobie z małymi problemami, jakie może Ci spowodować Twoja GMC Savana. Sprawdzimy teraz Twoje GMC Savana, który nie działa prawidłowo , które mogą być prawie niewidoczne i czasami oznaczają awarię ważnych komponentów, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. Dlatego bardzo ważne jest, abyś się tym zajął i postąpiłeś słusznie, zaczynając szukać rozwiązania problemu. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę pod kątem GMC Savana, która nie pracuje na biegu jałowym, a na końcu niektóre części, które mogą być winne twojej GMC Savana, która nie pracuje na biegu jałowym.

GMC Savana, KTÓRA NIE BĘDZIE WŁAŚCIWIE BEZ PRACY: RYZYKO I WSTĘPNE KONTROLE DO PRZEPROWADZENIA

Na początek ważne jest, aby wiedzieć, że twoje GMC Savana iddle nie trzyma się skutecznie , jeśli jest niespokojny, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części pojazdu mechanicznego. Ogólnie szacuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego GMC Savana powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój GMC Savana nie pracuje na biegu jałowym lub prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to wykryć na podstawie niewielkich zmian prędkości biegu jałowego Twojego GMC Savana od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego jednostki silnika.

Weiterlesen:
Jak usunąć felgę z GMC Savana?

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy sprawdzić, aby zorientować się, dlaczego Twoja Savana GMC nie jest bezczynna:

  • Wydanie elektroniczne: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć problem z jednostką silnika w swoim ECU, sprawdź go za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skoncentruj się na usterce elektrycznej, być może Twój GMC Savana nie pracuje na biegu jałowym i wynika z jednej z tych wad.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to wskazywać na problem ze spalaniem lub wlotem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze sprawdziłeś wszystkie węże GMC Savana, złącza elektryczne, czujniki, bardzo łatwy otwór w wężu lub odłączony kabel może być przyczyną problemów.

GMC Savana, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: KOMPONENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji przyjrzymy się teraz częściom, które mogą spowodować, że GMC Savana przejdzie w zwolnionym tempie. Najpierw skupimy się na obawach związanych ze źródłem prądu, a potem na tych związanych z dopuszczeniem do GMC Savana.

GMC Savana JEST NIESTABILNA Z POWODU AWARII ELEKTRYCZNEJ

  • Jednym z podstawowych powodów, dla których Twój GMC Savana nie będzie bezczynny, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. Na tej stronie znajduje się lista głównych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka na ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że bardzo łatwo uszkodzony czujnik jest źródłem twojego bezczynności, który nie pasuje do GMC Savana. W konsekwencji sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, Twój ECU może być przyczyną problemów z Twoim GMC Savana. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do mechanika w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w GMC Savana ?

GMC Savana SPOWOLNIŁA NIESTABILNE Z POWODU WCIĄGANIA

Wreszcie, na tej stronie są możliwe przyczyny, dla których GMC Savana nie nadąża, gdy jest bezczynny, z powodu problemu z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również czujniki ciśnienia, które są częstymi przyczynami tego rodzaju problemów w GMC Savana.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Chociaż powszechnie spotykany w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną tego, że GMC Savana nie trzyma się na biegu jałowym, spróbuj to sprawdzić.

Jeśli chcesz więcej przewodników po GMC Savana, przejdź do naszej kategorii GMC Savana.

Ссылка на основную публикацию