Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GMC Sierra, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Jeśli martwisz się o swój samochód, trafiłeś na właściwą stronę internetową i tak, poprzez tę stronę chcemy wspierać Cię w rozwiązywaniu drobnych komplikacji, jakie może spowodować Twoje GMC Sierra. Przyjrzymy się teraz twojemu GMC Sierra, który nie działa poprawnie , które mogą być prawie niewidoczne i często oznaczają awarię istotnych części, ale nie jest to problem, który może pozostać niezauważony. W związku z tym bardzo ważne jest, abyś zwrócił na to uwagę i postąpił słusznie, zaczynając szukać lekarstwa na kłopoty. Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw przyjrzymy się niektórym punktom, na które należy zwrócić uwagę pod kątem GMC Sierra, który nie jest bezczynny, a na koniec kilka elementów, które mogą być winne GMC Sierra, które nie są bezczynne.

GMC Sierra, KTÓRY NIE BĘDZIE WŁAŚCIWIE BEZCZYNNY: RYZYKO I WSTĘPNE DOCHODZENIA DO PRZEPROWADZENIA

Na początek ważne jest, aby wiedzieć, że Twój GMC Sierra iddle nie trzyma się poprawnie , jeśli będzie zakłócony, ryzykujesz przedwczesne uszkodzenie części swojego samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, oczekuje się, że prędkość biegu jałowego Twojego GMC Sierra powinna wynosić od 750 do 900 obr./min. Jeśli Twój GMC Sierra nie pracuje na biegu jałowym, lub jeśli prędkość biegu jałowego jest niestabilna, można to wykryć za pomocą umiarkowanych zmian prędkości biegu jałowego Twojego GMC Sierra od 100 obr./min do prędkości biegu jałowego jednostki silnika.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania na GMC Sierra?

Przyjrzymy się teraz bliżej punktom kontrolnym, które należy zbadać, aby zorientować się, że wyzwalacz GMC Sierra nie pozostaje bezczynny:

  • Wydanie elektroniczne: Niezależnie od tego, czy jest to problem z ECU, czy z czujnikiem, możesz mieć usterkę jednostki silnika w swoim ECU, sprawdź ją za pomocą narzędzia diagnostycznego, a jeśli tak, skup się na usterce elektrycznej, może to oznaczać, że Twój GMC Sierra nie pracuje na biegu jałowym i jest spowodowany jednym z tych problemów.
  • Analiza spalin: Jeśli zauważysz czarny dym, powinien to być znak problemu ze spalaniem lub zasysaniem. Jeśli zauważysz białe opary, prawdopodobnie jest to spowodowane wodą wewnątrz cylindrów, uważaj na uszczelkę głowicy!
  • Badanie bloku silnika: Upewnij się, że dobrze sprawdziłeś wszystkie węże swojego GMC Sierra, złącza elektryczne, czujniki, podstawowy otwór w wężu lub odłączony kabel może być przyczyną twoich komplikacji.

GMC Sierra, KTÓRY NIE BĘDZIE BEZCZYNNY: ELEMENTY, KTÓRE MOGĄ TO POWODOWAĆ

W tej sekcji omówimy teraz części, które mogą sprawić, że GMC Sierra zacznie działać w zwolnionym tempie. Najpierw przyjrzymy się obawom związanym z elektrycznością, a następnie tym, które związane są z przyjęciem waszego GMC Sierra.

GMC Sierra IDLING NIESTABILNY ZE WZGLĘDU NA AWARIE ELEKTRYCZNE

  • Jedną z najczęstszych przyczyn, dla których GMC Sierra nie będzie bezczynny, jest uszkodzenie, zabrudzenie lub po prostu złe podłączenie jednego z czujników do zasilania. Na tej stronie znajduje się lista głównych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jeśli kiedykolwiek wystąpiła usterka na ECU. Sprawdź czujnik temperatury, przepływomierz powietrza i sondy lambda (w sumie 2).
  • Problem z czujnikiem: Podobnie jak w przypadku czujników, jest więcej niż prawdopodobne, że podstawowy wadliwy czujnik jest źródłem twojego bezczynności, które nie pasuje do GMC Sierra. Dlatego sprawdź czujnik wałka rozrządu i górny czujnik martwego punktu.
  • Kłopoty z ECU: Wreszcie, twój ECU może być przyczyną twoich komplikacji z twoim GMC Sierra. Może to być spowodowane usterką elektryczną lub problemem z oprogramowaniem, w każdym razie udaj się do garażu w celu przeprogramowania lub sprawdzenia połączeń.
  • Sprawdź alternator, który, jeśli jest słaby, może być przyczyną problemu.
Weiterlesen:
Jak aktywować Bluetooth w GMC Sierra?

GMC Sierra ZWOLNIŁ SIĘ NIESTABILNIE Z POWODU WCIĄGANIA

Wreszcie, w tym artykule są możliwe przyczyny, dla których GMC Sierra nie nadąża, gdy jest bezczynny, spowodowany problemem z pobieraniem.

  • Problem z wlotem paliwa: Twoja pompa wtrysku paliwa lub wtryskiwacze mogą być zatkane. Sprawdź również swoje czujniki ciśnienia, które są ogólnymi przyczynami tego rodzaju problemów w GMC Sierra.
  • Problem z korpusem przepustnicy: Chociaż w większości przypadków spotykanych w silnikach benzynowych, korpus przepustnicy może być przyczyną tego, że GMC Sierra nie trzyma się na biegu jałowym, spróbuj się temu przyjrzeć.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat GMC Sierra, przejdź do naszej kategorii GMC Sierra.

Ссылка на основную публикацию