Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący grzechoczący silnik w moim Bmw Serii 4 F32

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być podstawowym wymogiem dla większości z nas, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych pojazdów, niezależnie od tego, czy dojeżdżamy do pracy, czy z powodów osobistych. Kiedy więc zlokalizujemy coś innego w naszym Bmw Serie 4 F32, racjonalnie prawdopodobnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Bmw Serie 4 F32, trafiłeś we właściwe miejsce. Rozumiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego zdecydowaliśmy się przygotować artykuł, który pomoże Ci się z nim uporać. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a skończymy na grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie silnika na gorąco w moim Bmw Serie 4 F32 z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz gorące grzechotki silnika w swoim Bmw Serie 4 F32, a hałas ten pojawia się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. Istnieją dwa możliwe wyzwalacze grzechotania gorącego silnika w Bmw Serie 4 F32. Albo popychacze hydrauliczne, w większości przypadków jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W każdym innym przypadku winne jest luzowanie się wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich zamianą.

Weiterlesen:
Jak holować Bmw Serie 4 F32 ?

Silnik mojego Bmw Serie 4 F32 wydaje grzechoczący hałas, gdy jest gorący z powodu problemu ze spalaniem

Drugie prawdopodobieństwo, jeśli masz wrażenie, że grzechotanie gorącego silnika ma znaczenie dla spalania twojego silnika, istnieją trzy możliwe wyzwalacze tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany i że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. I wreszcie, najbardziej klasyczny wyzwalacz pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do mechanika samochodowego, aby mógł przyjrzeć się części, która wydaje się być przyczyną gorącego klikania Twojego silnika w Bmw Serie 4 F32.

Silnik mojego Bmw Serie 4 F32 grzechoczący przyczyna problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli określiłeś miejsce pochodzenia twojego silnika, który grzechocze na gorąco w twoim Bmw Serie 4 F32, który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest uszkodzenie silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi wymianę silnika w Twoim Bmw Serie 4 F32. W każdym razie nie czekaj, kiedy zidentyfikujesz taki problem, pozwoli ci to przewidzieć nadchodzący wydatek lub w najlepszym przypadku znaleźć bardziej przystępne rozwiązanie, zamiast znaleźć się w obliczu awarii spowodowanej grzechotaniem silnika, gdy jest gorący a rezultatem końcowym jest to, że silnik traci moc, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zapoznać się z naszym katalogiem artykułów do Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne zmartwienia lub dowiedzieć się więcej o Twoim Bmw Serie 4 F32.

Weiterlesen:
Nieszczelny wtryskiwacz w moim BMW serii 4, co robić ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Bmw Serie 4 F32, spójrz na kategorię Bmw Serie 4 F32.

Ссылка на основную публикацию