Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący grzechoczący silnik w moim Bmw Serii 4 F33

Opieka w dobrych warunkach wydaje się być ważnym wymogiem dla wielu osób, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy z powodów osobistych. Więc kiedy odkryjemy coś innego w naszym Bmw Serie 4 F33, racjonalnie prawdopodobnie zadamy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Bmw Serie 4 F33, trafiłeś do dobrego kontaktu z artykułami. Wiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego zdecydowaliśmy się napisać skoncentrowany dokument, który pozwoli Ci sobie z tym poradzić. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a na koniec przyjrzymy się grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie silnika na gorąco w moim Bmw Serie 4 F33 z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik w Twoim Bmw Serie 4 F33 jest rozgrzany, a ten dźwięk znajduje się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i jej części towarzyszących. Istnieją dwa możliwe wyzwalacze grzechotania gorącego silnika w Bmw Serie 4 F33. Albo popychacze hydrauliczne, ogólnie to z powodu ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie winna jest gra wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku rozważ ich wymianę.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Bmw Serie 4 F32 ?

Silnik mojego Bmw Serie 4 F33 wydaje grzechoczący hałas, gdy jest gorący z powodu problemu ze spalaniem

Druga możliwość, jeśli masz wrażenie, że turkot gorącego silnika jest związany ze spalaniem twojego silnika, istnieją trzy możliwe wyzwalacze tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany i że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika w celu poprawy dobrego spalania. I na koniec, najbardziej klasyczny powód pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie zapomnij udać się do technika samochodowego, aby zbadał część, która wydaje się być źródłem gorącego kliknięcia Twojego silnika w Bmw Serie 4 F33.

Silnik mojego Bmw Serie 4 F33 grzechoczący przyczyna problemu w dolnej części silnika

Wreszcie, jeśli ustaliłeś obszar pochodzenia twojego silnika, który grzechocze na gorąco w twoim Bmw Serie 4 F33, który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu sytuacjach ryzykiem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika w Twoim Bmw Serie 4 F33. W każdym razie nie czekaj, kiedy wykryjesz taki problem, pozwoli ci to przewidzieć nadchodzący wydatek lub w najlepszym przypadku znaleźć tańsze rozwiązanie, a nie stanąć w obliczu awarii, której przyczyną jest grzechotanie silnika, gdy jest gorący a końcowym rezultatem jest to, że silnik traci moc, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu artykułów do Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twoim Bmw Serie 4 F33.

Weiterlesen:
Bmw Serie 4 F32, KTÓRE mają problemy na biegu jałowym

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 4 F33, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Bmw Serie 4 F33.

Ссылка на основную публикацию