Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący grzechoczący silnik w moim Dodge Dart

Opieka w dobrych warunkach wydaje się być ważnym wymogiem dla prawie każdego, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dojazd do pracy, czy podróż osobistą. Więc kiedy natkniemy się na coś innego w naszym Dodge Dart, logicznie rzecz biorąc, zwykle zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Dodge Dart, trafiłeś we właściwe miejsce. Wiemy, że jest to powracający problem, dlatego postanowiliśmy przygotować specjalny artykuł, który pomoże Ci się z nim uporać. W tym celu najpierw sprawdzimy problem związany z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problem ze spalaniem, a na końcu grzechotanie silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Silnik grzechoczący, gdy jest gorący w moim Dodge Dart z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli słyszysz grzechotanie gorącego silnika w Twoim Dodge Dart, a ten dźwięk jest emitowany w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. Istnieją dwa możliwe wyzwalacze grzechotania gorącego silnika w Dodge Dart. Albo popychacze hydrauliczne, w większości przypadków jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie winna jest gra wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku rozważ ich zamianę.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Dodge Dart ?

Silnik mojego Dodge Darta wydaje grzechoczący dźwięk, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga możliwość, jeśli masz wrażenie, że grzechotanie gorącego silnika jest istotne dla spalania twojego silnika, istnieją trzy możliwe wyzwalacze tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie zarządza synchronizacją różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. Podsumowując, najbardziej klasyczna przyczyna pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie zapomnij udać się do mechanika samochodowego, aby mógł spojrzeć na część, która wydaje się być przyczyną gorącego klikania Twojego Dodge Darta przez silnik.

Silnik mojego Dodge Darta grzechocząc przyczyną problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli określiłeś miejsce pochodzenia twojego silnika, który grzechocze na gorąco w twoim Dodge Dart, który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu sytuacjach ryzykiem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika Twojego Dodge Darta. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli ci to przygotować się do nadchodzącej dużej naprawy lub w najlepszym przypadku znaleźć bardziej przystępne rozwiązanie, zamiast stanąć w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika kiedy jest gorąco, a rezultatem końcowym jest to, że silnik przestaje działać, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu przedmiotów w Twoim samochodzie, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twoim Dodge Dart.

Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Dodge Dart, co robić?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Dodge Dart, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Dodge Dart.

Ссылка на основную публикацию