Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący grzechoczący silnik w moim Ford Explorer

Opieka w dobrych warunkach wydaje się być niezbędnym warunkiem dla wielu osób, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych pojazdów, niezależnie od tego, czy chodzi o dojazd do pracy, czy podróż osobistą. Kiedy więc odkrywamy coś innego w naszym Ford Explorerze, racjonalnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Ford Explorer, trafiłeś na dobrą stronę. Zdajemy sobie sprawę, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy napisać specjalistyczny dokument, który umożliwi Państwu uporanie się z tym problemem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a skończymy na grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Silnik stuka, gdy jest gorący w moim Ford Explorerze z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli w swoim Ford Explorer usłyszysz terkot gorącego silnika, a dźwięk ten pojawia się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i części towarzyszących. Istnieją dwa możliwe motywy grzechotania gorącego silnika w Ford Explorerze. Albo popychacze hydrauliczne, zwykle z powodu ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W każdym innym przypadku winne jest luzowanie się wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku rozważ ich zamianę.

Weiterlesen:
Cieknący wtryskiwacz w moim Ford Explorer, co robić ?

Silnik mojego Ford Explorera wydaje z siebie grzechoczący dźwięk, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że stukanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, możliwe są trzy motywy tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie zarządza synchronizacją różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. Podsumowując, najbardziej klasyczna przyczyna pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do mechanika, aby zbadał część, która wydaje się być źródłem gorącego kliknięcia Twojego silnika w Ford Explorerze.

Silnik mojego Ford Explorera grzechoczący przyczyna problemu w dolnej części silnika

Wreszcie, jeśli rozpoznałeś obszar pochodzenia swojego silnika, który w Twoim Ford Explorerze jest gorący, a który pochodzi z dolnego silnika, może to oznaczać korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest uszkodzenie silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika Twojego Ford Explorera. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli ci to przygotować się na nadchodzący wydatek lub w najlepszym razie znaleźć mniej kosztowną opcję, zamiast znaleźć się w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika, gdy gorąco, a efektem końcowym jest awaria silnika, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zapoznać się z naszym katalogiem artykułów w Twoim samochodzie, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twoim Ford Explorerze.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Ford Explorer?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Ford Explorer, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Ford Explorer.

Ссылка на основную публикацию