Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący grzechoczący silnik w moim Isuzu D-Max

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być ważnym warunkiem wstępnym dla większości ludzi, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dojazd do pracy, czy podróż osobistą. Więc kiedy obserwujemy coś innego w naszym Isuzu D-Max, logicznie rzecz biorąc, zwykle zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Isuzu D-Max, trafiłeś we właściwe miejsce. Wiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy napisać dedykowaną stronę z treścią, aby umożliwić Ci uporanie się z tym problemem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a na końcu grzechotowi silnika na gorąco z powodu obaw związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie silnika w moim Isuzu D-Max na gorąco z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik Twojego Isuzu D-Max grzechocze, a hałas ten występuje w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i towarzyszących jej części. Istnieją dwa możliwe motywy grzechotania gorącego silnika w Isuzu D-Max. Albo popychacze hydrauliczne, w większości przypadków jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie, odpowiedzialny jest luz wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku rozważ ich wymianę.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Isuzu D-Max ?

Silnik mojego Isuzu D-Max wydaje grzechotanie, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że stukanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, możliwe są trzy motywy tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany i że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika, aby zapewnić dobre spalanie. I wreszcie, najczęstszy motyw pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do swojego warsztatu, aby mógł obejrzeć element, który wydaje się być przyczyną gorącego klikania Twojego silnika Isuzu D-Max.

Silnik mojego Isuzu D-Max grzechoczący przyczyna problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli określiłeś miejsce pochodzenia silnika, który jest gorący w Twoim Isuzu D-Max, który pochodzi z dolnego silnika, może to oznaczać, że korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest uszkodzenie silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika Twojego Isuzu D-Max. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli ci to przygotować się do zbliżającej się dużej naprawy lub w najlepszym przypadku znaleźć tańsze rozwiązanie, zamiast znaleźć się w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika gdy jest gorąco, a końcowym rezultatem jest awaria silnika, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się i zapoznaj się z naszym katalogiem elementów w Twoim samochodzie, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Isuzu D-Max.

Weiterlesen:
W moim Isuzu D-Max świeci się kontrolka pasa bezpieczeństwa

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Isuzu D-Max, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Isuzu D-Max.

Ссылка на основную публикацию