Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący grzechoczący silnik w mojej Dacii Logan

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być ważnym wymogiem dla wielu osób, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy jest to wyjazd do pracy, czy podróż osobista. Kiedy więc identyfikujemy coś innego w naszej Dacii Logan, zwykle racjonalnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twojej Dacii Logan, trafiłeś na dobrą stronę. Zdajemy sobie sprawę, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy stworzyć skoncentrowany dokument, który pozwoli Ci sobie z tym poradzić. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a na końcu grzechotowi silnika na gorąco z powodu obaw związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie rozgrzanego silnika w mojej Dacii Logan z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik w Twojej Dacii Logan jest gorący, a hałas ten występuje w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i towarzyszących jej części. Istnieją dwie możliwe przyczyny grzechotania gorącego silnika w Dacii Logan. Albo popychacze hydrauliczne, w większości przypadków jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie, odpowiedzialny jest luz wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich zamianą.

Weiterlesen:
Oświetlenie silnika pozostaje w Dacii Logan

Silnik mojej Dacii Logan trochę grzechocze, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że stukanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, możliwe są trzy przyczyny tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie zarządza synchronizacją różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. I na koniec, najbardziej klasyczny powód pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie zapomnij udać się do technika samochodowego, aby mógł obejrzeć część, która wydaje się być przyczyną gorącego klikania Twojego silnika w Dacii Logan.

Silnik mojej Dacii Logan grzechocze przyczyna problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli określiłeś miejsce pochodzenia silnika, który w Dacii Logan grzechocze, który pochodzi z dolnego silnika, może to oznaczać, że korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu sytuacjach ryzykiem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi wymianę silnika w Twojej Dacii Logan. W każdym razie nie czekaj, kiedy zidentyfikujesz taki problem, pozwoli ci to przygotować się na nadchodzący wydatek lub w najlepszym razie znaleźć mniej kosztowną opcję, zamiast znaleźć się w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika, gdy gorąco, a efektem końcowym jest awaria silnika, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu artykułów do Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twojej Dacii Logan.

Weiterlesen:
Moja Dacia Logan ściąga w prawo, co robić ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Dacii Logan, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Dacia Logan.

Ссылка на основную публикацию