Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkoczący silnik w moim Porsche 911

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być ważnym warunkiem dla większości z nas, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, nie ma znaczenia, czy chodzi o dojazd do pracy, czy z powodów osobistych. Kiedy więc identyfikujemy coś innego w naszym Porsche 911, logicznie rzecz biorąc, zwykle zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Porsche 911, trafiłeś do dobrego kontaktu z artykułami. Rozumiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy napisać artykuł, który pomoże Ci się z nim uporać. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a na koniec przyjrzymy się grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Silnik grzechoczący, gdy jest gorący w moim Porsche 911 z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli usłyszysz gorące grzechotki silnika w swoim Porsche 911, a ten dźwięk znajduje się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i towarzyszących jej elementów. Możliwe są dwa motywy grzechotania gorącego silnika w Porsche 911. Albo popychacze hydrauliczne, zwykle z powodu ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie odpowiedzialny jest luz wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich zamianą.

Weiterlesen:
Jak holować Porsche 911 ?

Silnik mojego Porsche 911 wydaje grzechoczący dźwięk, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że stukanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, możliwe są trzy motywy tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie zarządza synchronizacją różnych elementów silnika w celu promowania dobrego spalania. I na koniec, najczęstsza przyczyna pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do mechanika samochodowego, aby mógł sprawdzić element, który wydaje się być źródłem gorącego kliknięcia Twojego silnika w Porsche 911.

Silnik mojego Porsche 911 grzechocząc przyczyną problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli określiłeś miejsce pochodzenia twojego silnika, który grzechocze na gorąco w twoim Porsche 911, który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika Twojego Porsche 911. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli Ci to przygotować się do zbliżającej się dużej naprawy lub w najlepszym razie znajdź mniej kosztowny środek zaradczy, zamiast znaleźć się w obliczu awarii, której przyczyną jest grzechotanie silnika, gdy jest gorący, a rezultatem końcowym jest to, że silnik traci na ciebie, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zapoznać się z naszym katalogiem produktów w Twoim samochodzie, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twoim Porsche 911.

Weiterlesen:
Jak złożyć tylne siedzenie w moim Porsche 911?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Porsche 911, przejdź do naszej kategorii Porsche 911.

Ссылка на основную публикацию