Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkot silnika w moim Audi A2

Opieka w dobrych warunkach wydaje się być dla większości z nas podstawowym wymogiem, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o dojazd do pracy, czy z powodów osobistych. Kiedy więc identyfikujemy coś innego w naszym Audi A2, racjonalnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Audi A2, trafiłeś we właściwe miejsce. Rozumiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy napisać osobny artykuł, aby umożliwić Ci uporanie się z tym problemem. W tym celu najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a na końcu grzechotowi silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie silnika na gorąco w moim Audi A2 z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik w Twoim Audi A2 jest gorący, a ten dźwięk pojawia się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. Istnieją dwie możliwe przyczyny grzechotania gorącego silnika w Audi A2. Albo popychacze hydrauliczne, w większości przypadków jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie winna jest gra wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku rozważ ich wymianę.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Audi A2

Silnik mojego Audi A2 klekocze, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że grzechotanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, istnieją trzy możliwe wyzwalacze tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany i że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika, aby zapewnić dobre spalanie. I na koniec, najbardziej tradycyjna przyczyna pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie zapomnij udać się do technika samochodowego, aby mógł sprawdzić część, która wydaje się być przyczyną gorącego klikania silnika w Twoim Audi A2.

Silnik mojego Audi A2 grzechoczący przyczyna problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli określiłeś miejsce pochodzenia twojego silnika, który grzechocze w twoim Audi A2, który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu sytuacjach ryzykiem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika Twojego Audi A2. W każdym razie nie czekaj, gdy wykryjesz taki problem, pozwoli ci to przewidzieć nadchodzącą dużą naprawę lub w najlepszym razie znaleźć bardziej przystępną opcję, zamiast znaleźć się w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika, gdy gorąco, a rezultatem końcowym jest to, że silnik traci moc, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się i zapoznaj się z naszym katalogiem części do Twojego samochodu, które pozwolą Ci pozbyć się innych problemów lub dowiedzieć się więcej o Twoim Audi A2.

Weiterlesen:
Oświetlenie silnika pozostaje w Audi A2

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Audi A2, przejdź do naszej kategorii Audi A2.

Ссылка на основную публикацию