Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkot silnika w moim BMW serii 7

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być niezbędnym wymogiem dla wielu osób, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy dojeżdżamy do pracy, czy z powodów osobistych. Kiedy więc natkniemy się na coś innego w naszym BMW serii 7, racjonalnie prawdopodobnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim BMW serii 7, trafiłeś we właściwe miejsce. Wiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy opublikować specjalistyczny dokument, który pomoże Ci się z nim uporać. W tym celu najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a na końcu grzechotowi silnika na gorąco z powodu obaw związanych z dolnym silnikiem.

Silnik stuka, gdy jest gorący w moim BMW serii 7 z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik w Twoim BMW serii 7 jest gorący, a hałas ten pojawia się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. Możliwe są dwa motywy grzechotania gorącego silnika w BMW serii 7. Albo popychacze hydrauliczne, ogólnie to z powodu ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie, odpowiedzialny jest luz wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku rozważ ich wymianę.

Weiterlesen:
Kontrolka pasa bezpieczeństwa świeci w moim BMW serii 7

Silnik mojego BMW serii 7 wydaje grzechoczący hałas, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że grzechotanie gorącego silnika ma związek z spalaniem twojego silnika, istnieją trzy możliwe motywy tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika w celu promowania dobrego spalania. Podsumowując, najbardziej klasyczna przyczyna pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie zapomnij udać się do mechanika samochodowego, aby mógł sprawdzić element, który wydaje się być przyczyną gorącego klikania silnika w Twoim BMW serii 7.

Silnik mojego BMW Serii 7 grzechocząc przyczyną problemu w dolnej części silnika

Wreszcie, jeśli określiłeś obszar, z którego pochodzi silnik, który w BMW serii 7 jest gorący, a który pochodzi z silnika dolnego, może to oznaczać, że korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest uszkodzenie silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika w Twoim BMW serii 7. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli ci to przewidzieć nadchodzącą dużą naprawę lub w najlepszym przypadku znaleźć tańszy środek zaradczy, zamiast znaleźć się w obliczu awarii powodującej grzechotanie silnika, gdy jest gorący a końcowym rezultatem jest to, że silnik traci moc, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zapoznać się z naszym katalogiem artykułów do Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne zmartwienia lub dowiedzieć się więcej o Twoim BMW serii 7.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać tarcze hamulcowe Bmw Serie 7 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące BMW serii 7, skonsultuj się z naszą kategorią BMW serii 7.

Ссылка на основную публикацию