Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkot silnika w moim Lexusie NX

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być podstawowym wymogiem dla większości z nas, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o jazdę do pracy, czy podróż osobistą. Kiedy więc odkrywamy coś innego w naszym Lexusie NX, logicznie rzecz biorąc, zwykle zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Lexusie NX, trafiłeś we właściwe miejsce. Wiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy opublikować dedykowany artykuł, który pomoże Ci się z tym uporać. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się problemom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemom ze spalaniem, a skończymy na grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie rozgrzanego silnika w moim Lexusie NX z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik Twojego Lexusa NX jest rozgrzany, a ten dźwięk znajduje się w górnej części silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. Możliwe są dwa motywy grzechotania gorącego silnika Lexusa NX. Albo popychacze hydrauliczne, ogólnie to z powodu ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W każdym innym przypadku winne jest luzowanie się wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich zamianą.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania na Lexus NX?

Silnik mojego Lexusa NX wydaje grzechoczący dźwięk, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga możliwość, jeśli masz wrażenie, że stukanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, możliwe są trzy motywy tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie zarządza synchronizacją różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. Podsumowując, najbardziej klasyczny motyw pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do technika samochodowego, aby mógł przyjrzeć się części, która wydaje się być źródłem gorącego kliknięcia Twojego silnika w Lexusa NX.

Silnik mojego Lexusa NX grzechocząc przyczyną problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli zidentyfikowałeś obszar pochodzenia silnika, który w Twoim Lexusie NX grzechocze, który pochodzi z dolnego silnika, może to oznaczać, że korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika Twojego Lexusa NX. W każdym razie nie czekaj, kiedy wykryjesz taki problem, pozwoli ci to przygotować się na nadchodzący wydatek lub w najlepszym razie znaleźć tańszy środek zaradczy, zamiast znaleźć się w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika, gdy gorąco, a efektem końcowym jest awaria silnika, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu elementów wyposażenia Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne zmartwienia lub dowiedzieć się więcej o Twoim Lexusie NX.

Weiterlesen:
Lexus NX, KTÓRY WCHODZI w tryb awaryjny

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Lexusa NX, przejdź do naszej kategorii Lexus NX.

Ссылка на основную публикацию