Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkot silnika w moim PORSCHE BOXSTER

Opieka w dobrych warunkach wydaje się być ważnym warunkiem dla większości ludzi, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy z powodów osobistych. Kiedy więc identyfikujemy coś innego w naszym PORSCHE BOXSTER, racjonalnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim PORSCHE BOXSTER, trafiłeś do dobrego kontaktu z artykułami. Zdajemy sobie sprawę, że jest to powtarzający się problem, dlatego postanowiliśmy stworzyć dedykowaną treść, która pomoże Ci sobie z tym poradzić. Aby to osiągnąć, najpierw sprawdzimy problemy związane z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie problemy związane ze spalaniem, a na koniec przyjrzymy się grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Silnik grzechoczący, gdy jest gorący w moim PORSCHE BOXSTER z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik Twojego PORSCHE BOXSTER jest gorący, a dźwięk ten jest związany z górną częścią silnika, oznacza to, że pochodzi on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. W PORSCHE BOXSTER istnieją dwie możliwe przyczyny grzechotania gorącego silnika. Albo popychacze hydrauliczne, w większości przypadków jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W każdym innym przypadku odpowiedzialność zależy od luzu wahaczy lub ich zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich zamianą.

Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w PORSCHE BOXSTER ?

Silnik mojego PORSCHE BOXSTERA klekocze, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga możliwość, jeśli masz wrażenie, że grzechotanie gorącego silnika jest istotne dla spalania twojego silnika, istnieją trzy możliwe wyzwalacze tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany i że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. Podsumowując, najbardziej klasyczny motyw pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie zapomnij udać się do mechanika, aby mógł obejrzeć część, która wydaje się być przyczyną gorącego klikania Twojego PORSCHE BOXSTERA.

Silnik mojego PORSCHE BOXSTERa grzechocze przyczyną problemu w dolnej części silnika

Podsumowując, jeśli ustaliłeś miejsce pochodzenia twojego silnika, który w twoim PORSCHE BOXSTER jest gorący, a który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest uszkodzenie silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi Ci wymianę silnika w Twoim PORSCHE BOXSTER. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli ci to przewidzieć nadchodzący wydatek lub w najlepszym przypadku znaleźć bardziej przystępną opcję, zamiast znaleźć się w obliczu awarii, która jest przyczyną grzechotania silnika, gdy jest gorący a końcowym rezultatem jest to, że silnik traci moc, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu artykułów do Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o PORSCHE BOXSTER.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w PORSCHE BOXSTER ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat PORSCHE BOXSTER, przejdź do naszej kategorii PORSCHE BOXSTER.

Ссылка на основную публикацию