Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkot silnika w moim Renault Kangoo

Posiadanie zdrowego samochodu wydaje się być bardzo ważnym warunkiem wstępnym dla wielu osób, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, nie ma znaczenia, czy chodzi o wyjazd do pracy, czy podróż osobistą. Kiedy więc obserwujemy coś innego w naszym Renault Kangoo, logicznie rzecz biorąc, zwykle zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twoim Renault Kangoo, trafiłeś we właściwe miejsce. Rozumiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego zdecydowaliśmy się opublikować specjalną stronę z treścią, aby umożliwić Ci radzenie sobie z tym problemem. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się komplikacjom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie komplikacjom spalania, a na koniec przyjrzymy się grzechotaniu silnika, gdy jest gorący, z powodu problemów z dolnym silnikiem.

Grzechotanie rozgrzanego silnika w moim Renault Kangoo z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli słyszysz terkot gorącego silnika w Twoim Renault Kangoo, a ten dźwięk pochodzi z górnej części silnika, oznacza to, że dobiega on z głowicy cylindrów i elementów towarzyszących. Możliwe są dwa motywy grzechotania gorącego silnika w Renault Kangoo. Albo popychacze hydrauliczne, generalnie jest to spowodowane ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie winna jest gra wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich zamianą.

Weiterlesen:
Jak zablokować Renault Kangoo z rozładowaną baterią?

Silnik mojego Renault Kangoo klekocze, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Drugie prawdopodobieństwo, jeśli masz wrażenie, że grzechotanie gorącego silnika ma związek ze spalaniem twojego silnika, możliwe są trzy motywy tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany i że nie kontroluje synchronizacji różnych elementów silnika w celu zapewnienia dobrego spalania. Podsumowując, najbardziej klasyczna przyczyna pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do mechanika samochodowego, aby zbadał element, który wydaje się być przyczyną stukania silnika w Renault Kangoo.

Silnik mojego Renault Kangoo grzechocze przyczyna problemu w dolnej części silnika

W końcu, jeśli rozpoznałeś miejsce, z którego pochodzi twój silnik, który grzechocze w twoim Renault Kangoo, który pochodzi z twojego dolnego silnika, być może twój korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi wymianę silnika w Twoim Renault Kangoo. W każdym razie nie czekaj, kiedy wykryjesz taki problem, pozwoli ci to przewidzieć zbliżającą się dużą naprawę lub w najlepszym przypadku znaleźć tańszą opcję, zamiast znaleźć się w obliczu awarii, która jest przyczyną grzechotania silnika, gdy jest gorący a efektem końcowym jest awaria silnika, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu artykułów w Twoim samochodzie, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twoim Renault Kangoo.

Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Renault Kangoo ?

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Renault Kangoo, przejdź do naszej kategorii Renault Kangoo.

Ссылка на основную публикацию